Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kiki

Na Chalkidiki, v klidnější části letoviska Sarti, v jedné z mnoha uliček, se nachází apartmánový dům Kiki. Dlouhá písečná pláž je od domu vzdálena jen 70 m, a když dostanete chuť na koupání či slunění, stačí, když si uděláte kratičkou procházku. Ve vzdálenosti asi 60 m objevíte i pekárnu s místními dobrotami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kiki, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita komplaxu Kiki:

4 studia a 1 apartmán.

Poloha

V klidnější části letoviska, v jedné z mnoha uliček, se nachází apartmánový dům Kiki. Dlouhá písečná pláž je od domu vzdálena jen 70 m, a když dostanete chuť na koupání či slunění, stačí, když si uděláte kratičkou procházku. Ve vzdálenosti asi 60 m objevíte i pekárnu s místními dobrotami.

Ubytování / Vybavení:

studia Kiki pro 2–4 osoby situovaná v mírně vyvýšeném přízemí a v patře • apartmán Kiki pro 4 osoby • kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • koupelna (sprcha/WC) • balkon.

Pláž:

70 m

Náš názor:

díky výhodné poloze a okolí dům doporučujeme pro všechny věkové kategorie. Možnost večeří v místní taverně za příplatek. Vybraný fakultativní výlet zdarma

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.