Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalimera

Komplex KALI MERA se nachází na Chalkidiki ve svahu s krásným výhledem do krajiny i na moře cca 200 m od pláže. Centrum Fourky je vzdáleno cca 800 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalimera, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Kalimera

Komplex KALI MERA se nachází ve svahu s krásným výhledem do krajiny i na moře cca 200 m od pláže. Centrum Fourky je vzdáleno cca 800 m.

Ubytování

Ubytování ve 2-5 lůžkových studiích a 4-5 lůžkových apartmánech s balkónem nebo terasou, sociálním zařízením (sprcha + WC), minikychyňkou s lednicí, vhodnou k přípravě jednoduchých jídel. Studia se 2-4 lůžky jsou jednopokojová, studa s 5 lůžky mají 2 pokoje oddělené posuvnou zástěnou. Apartmány mají vždy dvě ložnice, některé mají jednu ložnici průchozí, většina má dvě oddělené ložnice.

Stravování

Dle ck, llastní nebo polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře - jednotné menu o 2 chodech), nebo plná penze (snídaně formou švédskcýh stolů, jednoduché obědy o jednom chodu - obvykle bezmasé jídlo nebo polévka, večeře - jednotné menu o 2 chodech), lze dokoupit k večeři či obědu nápoj dle vlastního výběru (2 dcl džusu nebo 2 dcl vína nebo 3 dcl piva).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.