Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Istion Club

Nový luxusní hotelový resort nabízí možnost strávení bezstarostné dovolené formou ultra all inclusive v elegantním prostředí obklopeném krásnou přírodou Chalkidiki. Tvoří ho hlavní budova s recepcí a menší dvoupatrové domy. Nachází se u smíšené písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, asi 2 kilometry od letoviska Nea Potidea a 4 kilometry od města Nea Moudania. Spojení s letoviskem zajišťuje ve všední dny hotelový bus.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Istion Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Istion Club

Nový luxusní hotelový resort Istion Club nabízí možnost strávení bezstarostné dovolené formou ultra all inclusive v elegantním prostředí obklopeném krásnou přírodou. Tvoří ho hlavní budova s recepcí a menší dvoupatrové domy. Nachází se u smíšené písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, asi 2 kilometry od letoviska Nea Potidea a 4 kilometry od města Nea Moudania. Spojení s letoviskem zajišťuje ve všední dny hotelový bus.

Vybavení

Velký bazén s pool barem v zahradě a samostatný dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu, stejně jako na pláži jsou pro klienty bez poplatku, plážové osušky oproti malé záloze. K vybavení patří kromě hlavní restaurace Thalatta, také italská à la carte restaurace, tradiční řecká taverna Inias na pláži a několik barů. Sportovně založení klienti si mohou zahrát tenis nebo volejbal, zacvičit aerobic nebo provozovat různé vodní sporty včetně potápění. Klientům je k dispozici také stolní tenis, šipky, kulečník. V místním obchůdku si můžete dokoupit kosmetické drobnosti a plážové potřeby, popřípadě využít internetový koutek. Hotel Istion Club pořádá animační programy i tematické večery s folklórní hudbou. Pro děti od 4 do 12 let je tu miniklub a dětské hřiště.

Ubytování v hotelu Istion Club

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze nebo plná penze formou ultra all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

Snídaně, obědy i večeře formou bufetu včetně nápojů. Nealkoholické nápoje, minerálku, pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby od 09.30 do 02.00 hodin. Odpolední drobné občerstvení od 15.00 do 19.00 hodin. Zmrzlinu od 09.30 do 01.00 hodin. Odpolední kávu nebo čaj a drobné zákusky od 16.00 do 18.00 hodin. Večeře pro děti od 18.30 do 19.00 hodin. Večerní občerstvení od 23.00 do 00.30 hodin. V pokojích minibar s nealkoholickými nápoji, pivem a vodou doplňovaný každé dva dny. Celodenní animační program, jednou týdně folklórní program. Dvakrát týdně tematické večeře v hlavní restauraci.

Relaxační pobyty

Luxusně vybavené Spa centrum na rozloze 600 m2 s krytým vyhřívaným bazénem a tělocvičnou nabízí kromě nejrůznějších masáží saunu, jacuzzi a parní lázně. Klienti si mohou dopřát také služby kosmetického salonu a kadeřníka.

Sport all inclusive

Tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum, aerobic, biliár, šipky, vodní sporty - šlapadla, kánoe a pronájem windsurfingů. Bezplatně lze využívat i vířivku a saunu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.