Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iris Beach

Hotel Iris Beach s klidnou polohou, na okraji městečka Siviri na Chalkidiki. Samotné centrum je vzdáleno cca 500 m. K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete po cca 600 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iris Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Iris Beach

Hotel Iris Beach s klidnou polohou, na okraji městečka Siviri na Chalkidiki. Samotné centrum je vzdáleno cca 500 m. K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete po cca 600 m.

Vybavení:

Rodinný hotel Iris Beach disponuje celkem 76 pokoji, jež jsou rozděleny do několika vedlejších budov. V hlavní budově naleznete recepci s trezory k pronajmutí, společenskou místnost s TV, minimarket, útulný bar a nekuřáckou restauraci s pěknou terasou. V udržovaném venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : V Siviri nepřeberná nabídka útulných taveren, restaurací a barů, rovněž možnosti pro nakupování. Stolní tenis, tenisový kurt, fotbalové hřiště. Pro děti : Samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

Ubytování v hotelu Iris Beach:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Celková rozloha 28 m2. Útulně zařízené s telefonem, klimatizací, satelitní TV, chladničkou, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (A3A/A4A): 1 prostorná místnost, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Stravování :

Dle CK, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. All inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické (ouzo, vodka, brandy, pivo, bílé i červené víno) a nealkoholické nápoje, káva a čaj, snacky od 11:00 hod. do 23:00 hod. Od 16:30 hod. do 17:30 hod. pečivo.

Aktuální popis od CK

Polohahotel leží v klidnější lokalitě menšího letoviska Siviri, u jedné z nejkrásnějších pláží poloostrova Chalkidiki, na pobřeží Thráckého moře, kde v dáli...

Popis hoteluHotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, restaurace, bar, TV...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.