Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flora

Jen 30 m od krásné pláže s hrubozrnným pískem stojí dům Flora, který svým hostům nabízí ubytování ve studiích a apartmánech. Narazíte na něj na Chalkidiki v letovisku Toroni, které ještě stále není turismem poznamenané tak, jako jiná letoviska v oblasti Sithonie. Dvoupatrovou budovu prázdninového domu obklopuje upravená zahrada s barevnými květy. U vstupu do areálu je cafe bar s příjemným posezením a pizzerie s nabídkou osvěžujících nápojů, těstovin, pizz, řeckých sladkostí a zmrzliny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Flora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Flora

Jen 30 m od krásné pláže s hrubozrnným pískem stojí dům Flora, který svým hostům nabízí ubytování ve studiích a apartmánech. Narazíte na něj v letovisku Toroni, které ještě stále není turismem poznamenané tak, jako jiná letoviska v oblasti Sithonie. Dvoupatrovou budovu prázdninového domu obklopuje upravená zahrada s barevnými květy. U vstupu do areálu je cafe bar s příjemným posezením a pizzerie s nabídkou osvěžujících nápojů, těstovin, pizz, řeckých sladkostí a zmrzliny.

Ubytování / Vybavení:

pohodlná studia Flora pro 2-3 osoby • koupelna/WC • lednička • kuchyňský kout se základním vybavením • TV • klimatizace (za poplatek) • balkon s posezením a výhledem do zahrady a na moře.

Kapacita:

20 studií a apartmánů

Pláž:

30 m

Náš názor:

Pocit úplného soukromí v kombinaci s rodinnou a přátelskou atmosférou. Doporučujeme všem, kteří touží po odpočinku v klidném prostředí, s kouzelným výhledem na moře.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Vesnička Toroni na jihu prostředního cípu Chalkidiki, na Sithonii, je ideálním místem pro klidnou dovolenou. Celá jižní Sithonia se vyznačuje...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.