Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evroz

Penzion Evroz, situovaný 100 metrů od široké písečné pláže, se nachází asi 20 minut pěší chůze podél moře do centra Sarti. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, za poplatek klimatizací a ze všech je výhled na moře. Majitel penzionu vlastní i nejvyhledávanější tavernu v Sarti, kterou naleznete v zadním traktu budovy. Penzion Evroz je vhodný pro všechny věkové kategorie našich klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evroz, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v penzionu Evroz

Penzion Evroz leží 100 m od široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací za poplatek, Wi-Fi připojením zdarma, TV/SAT a balkonem/terasou. Ze všech pokojů je výhled na moře. Ze zadní strany penzionu se nachází restaurace majitele, která patří k nejvyhledávanějším v Sarti, vřele ji doporučujeme.  Nejbližší obchod s potravinami se nachází 80m od penzionu.  Do centra Sarti se dostanete cca. 20-ti minutovou procházkou podél moře, která navazuje na promenádu v letovisku Sarti. Z celého pobřeží je výhled na posvátnou horu Athos. 

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.