Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evangelia

Chalkidiki - Sarti: Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky jsou vybavena koupelnou (WC, sprcha), kuchyňským koutem (vařič, základní nádobí, lednička, varná konvice), TV, klimatizací (6 Euro/den/pokoj) a balkonem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evangelia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Evangelia

Dvouposchoďový penzion se nachází přibližně 100 metrů od velmi pěkné a dlouhé pláže se světlým pískem. V blízkosti je celá řada obchodů, restaurací, taveren a barů.

Ubytování v Evangelia:

Dvoulůžková studia Evangelia s možností 1 přistýlky jsou vybavena koupelnou (WC, sprcha), kuchyňským koutem (vařič, základní nádobí, lednička, varná konvice), TV, klimatizací (6 Euro/den/pokoj) a balkonem.

Stravování:

Kromě vaření v kuchyňkách doporučujeme využít nabídky místních taveren a restaurací. Možnost dokoupení polopenze přímo na místě u průvodce (cca 11 Euro) v restauraci na pláži ve vzdálenosti cca 5 minut chůze.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.