Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Bay Hotel

Hotel Blue Bay s klidnou polohou. Nachází se na útesu a na okraji městečka Afithos na Chalkidiki. Přibližně 60 m nad pláží s fantastickým výhledem na moře. Centrum s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží cca 500 m pěšky od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Bay Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Bay Hotel:

Hotel Blue Bay s klidnou polohou. Nachází se na útesu a na okraji městečka Afithos na Chalkidiki. Přibližně 60 m nad pláží s fantastickým výhledem na moře. Centrum s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží cca 500 m pěšky od hotelu.

Vybavení:

Hotel Blue Bay po celkové rekonstrukci se skládá z jedné hlavní budovy a několika vedlejších dvoupodlažních budov s celkovou ubytovací kapacitou 59 pokojů. Svým hostům nabízí restauraci, bar, WiFi v lobby a internetový koutek (za poplatek). V zahradě naleznete 2 rozlehlé sladkovodní bazény. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky jsou k dispozici pouze u bazénu.

Sport a zábava:

Zábava : Nabízí centrum města. Fitness. Za poplatek: půjčovna kol, malá spa zóna s různými wellness procedurami, masážemi a hamam. WELLNESS tip : Malé Spa centrum - za poplatek různé wellness procedury, různé druhy masáží a hamam.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Nacházejí se v hlavní nebo vedlejší části hotelu, disponují telefonem, satelitní TV, trezorem, chladničkou, individuální klimatizací, fénem, vanou nebo sprchou, WC, balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Individuální klimatizace, fén, trezor, chladnička, satelitní TV, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa. Superior pokoje (A2B): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A), navíc přímý výhled na moře. Superior pokoje (A2E): Disponují stejným vybavením jako Superior pokoje (A2B), nacházejí se ovšem v první linii u moře. Suite (A2C): Ve vedlejší budově, obývací pokoj a ložnice. Župany, fén, trezor, posezení, satelitní TV, chladnička, individuální klimatizace, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování :

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.