Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Berlin House

Pohodlná studia Berlin House s přátelskou atmosférou mají výbornou polohu. Nacházejí se v nové části letoviska Sarti, pouhých 70 metrů od písečné pláže. Centrum Sarti s bohatými možnostmi zábay je vzdáleno 500 metrů. Milá majitelka Gits s rodinou žije přímo v domě na přízemí. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Berlin House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Berlin House

Studia Berlin House sa nacházejí v nové části letoviska Sarti. Od čisté písečné pláže je vzdálen pouze 70 m. Od centra města s bohatými možnostmi zábavy je vzdálen 500 m. Nedaleko domu se nachází i supermarket, pekárna, rychlé občerstvení a 2 taverny.

Ubytování / Vybavení:

V domě Berlin House jsou studia pro 2-3 osoby * SAT TV * renovovaný a oddělený kuchyňský kout * základní kuchyňské nádobí * lednička * koupelna (sprcha/WC) * klimatizace za poplatek * balkon s výhledem na moře nebo hory * na přízemí se nachází terasa s grilem, stolem a židlemii pro klidný pobyt klientů

Stravování

dle CK, vlastní

Pláž

Čistá písečná pláž je vzdálena od studií Berlin House pouhých  70 metrů.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.