Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athos Palace

Hotel Athos Palace se nachází na Chalkidiki, asi 2 km od městečka Kallithea, v dosahu hotelu obchůdky, restaurace a bary. Přímo u hotelu Athos Palace je písčitá pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athos Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Athos Palace

Hotel Athos Palace se nachází na Chalkidiki, asi 2 km od městečka Kallithea, v dosahu hotelu obchůdky, restaurace a bary. Přímo u hotelu Athos Palace je písčitá pláž.

Vybavení

Hotelová hala s recepcí, několik restaurací a barů (hlavní restaurant na snídani, obědy a večeře, Trattoria Restaurant – a la carte, Snack Bar u bazénu, Byzantium Bar v lobby, Tropical Bar, Electronic Games Bar, Snack Bar), plážový servis (plážové osušky), minimarket, bazén, sportovní vybavení: basketbal, volejbal, vodní sporty (potápění, banana, vodní lyže, šlapadla, kajaky - vše převážně za poplatek), animační a sportovní programy, vnitřní bazén.

Pláž

Hotel Athos Palace je přímo u písčité pláže.

Stravování:

Snídaně

bufetové

Obědy

bufetové

Večeře

bufetové

Sužby

internet, kosmetický salon a masáže, trezory.

Ubytování v hotelu Athos Palace

Pokoje s výhledem na hory nebo na moře (za příplatek), prostorné, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, telefon, minibar, trezor, připojení na internet (za poplatek).

Děti

dětský bazén, herna, animační programy pro děti 4–12 let, dětské židličky.

All inclusive

plná penze formou bufetu, večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace), nabídka teplého a studeného občerstvení od 10.30–22.00 hod., zmrzlina a sendviče od 10.30–22.00 hod., občerstvení po celý den, pivo, alkoholické nápoje (whisky, vodka, gin, rum – místní výroba) od 10.30–24.00 hod., víno k obědu a večeři v restauraci, káva, čaj, pečivo, zákusky v odpoled. hodinách, minibar v pokoji, animační programy, dětské menu v restauraci, lehátka a slunečníky u bazénu a na hotelové pláži, stolní tenis, volejbal.

Doporučení

Athos Palace je moderní hotel s kvalitním zázemím a širokou nabídkou služeb, výborná poloha přímo u pláže.

Aktuální popis od CK

Poloha Restaurace a bary cca 300 m Nejbližší nákupní možnosti cca1.5km Centrum městečka Kallithea je vzdáleno cca 3 km Letiště Soluň cca 78 km Pláž Písčitá...

Polohatento dobře známý a příjemný desetipodlažní hotelový komplex, který svými interiéry podle klášterního vzoru navozuje příjemnou atmosféru, je obklopen...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.