Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athena Pallace

Luxusní hotelový komplex Athena Pallace leží na Chalkidiki asi 94 km od letiště v Thessalonikách, 9 km od vesničky Nikiti a 11 km od střediska Neos Marmaras, přímo u krásné písčité pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athena Pallace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Athena Pallace

Luxusní hotelový komplex Athena Pallace je 94 km od letiště v Thessalonikách, 9 km od vesničky Nikiti a 11 km od střediska Neos Marmaras, u krásné písčité pláže.

Ubytování v Athena Pallace

prostorné pokoje jsou rozmístěné v několika vilách, jsou různých typů, standardní, rodinné, superior, suity, v části vybudované v roce 2007 se nacházejí suity v krásném stylovém kamenném domě, u kterých je bazén s jacuzzi, vodopádem, dětský bazén, tyto pokoje jsou vybavené navíc krbem, 2× plazma SAT/TV, verandou a krásnou terasou. Všechny pokoje jsou standardně vybavené, klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Vybavení hotelu

recepce, 3 restaurace, 5 barů (3 u bazénu, v lobby a na pláži), 3 bazény, dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, minigolf, lázně, sauna, jacuzzi, turecké lázně, masáže, solárium, stolní tenis, fitness­, internetový koutek, minimarket, minizoo, pravidelná doprava do Nikiti a Neos Marmaras (za poplatek), slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma.

Pláž u Athena Pallace

Hotel Athena Pallace leží u písčité pláže

Služby

lázně, sauna, jacuzzi, masáže.

Děti

dětský bazén, miniklub.

Doporučení

Hotel Athena Pallace známé sítě Four Seasons Hotel zaručí luxus a pohodlí i náročným klientům. Nechte se hýčkat uprostřed krásné přírody.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.