Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteria

Předností domu Asteria je především jeho poloha v původní, staré části městečka Sarti, pouhých 110 metrů od velmi pěkné pláže. Ubytování je vhodné zejména pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají pobytová místa v původních lokalitách s neopakovatelnou atmosférou, v blízkosti obchůdků a taveren a přesto v klidném prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánového domu Asteria

Hlavní předností domu Asteria je jeho poloha. Najdete ho v původní, tzv."staré" části letoviska Sarti, v klidném prostředí. Dům zkrášluje malá předzahrádka plná květin. Parkování u apartmánů je zajištěno. K hlavnímu náměstí je to pouze pár kroků (cca 40 m). Po ruce tedy budete mít možnosti nákupů i relaxu v některé z restaurací či barů.

Vybavení studií Asteria

3 - a 4-lůžková studia (ložnice s manželskou postelí oddělená od obývací kuchyňky posuvnými dveřmi - v kuchyňce další manželská postel nebo přistýlka),  kuchyňský kout se základním vybavením,  lednička, TV , koupelna (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek),  balkon nebo terasa , WiFi

Pláž

Atraktivní písečná pláž se nachází 110 metrů od domu Asteria.

Stravování

Bez stravy

Náš názor: dům se skvělou polohou - blízko pláže a centra. Jelikož disponuje oddělenými ložnicemi, doporučujeme především rodinám s dětmi.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Dům Asteria, který najdete v tzv. "staré" části letoviska Sarti v klidnějším prostředí, ale přitom jen asi 40 m od hlavního náměstí, nabízí...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.