Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteras

V novější části Sarti na Chalkidiki, pouhých 70 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, stojí žlutý apartmánový dům s tmavomodrými balkony s názvem Asteras. Při vstupu do domu hosty uvítá malá recepce s posezením, barem a TV koutkem. Dům je vybaven moderně zařízenými studii pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem, základním vybavením, TV, ledničkou, koupelnou/WC a balkonem. Klimatizace možná za příplatek. Do rušného centra se širokou paletou možností je to pouhých 250 m. Astreas je moderní dům s perfektní polohou vhodnou pro relax i zábavu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteras, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita domu Asteras:

16 studií

Popis domu Asteras a ubytování:

V novější části Sarti, pouhých 70 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, stojí žlutý apartmánový dům s tmavomodrými balkony s názvem Asteras. Při vstupu do domu hosty uvítá malá recepce s posezením, barem a TV koutkem. Dům je vybaven moderně zařízenými studii pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem, základním vybavením, TV, ledničkou, koupelnou/WC a balkonem. Klimatizace možná za příplatek. Do rušného centra se širokou paletou možností je to pouhých 250 m. Astreas je moderní dům s perfektní polohou vhodnou pro relax i zábavu.

Doporučení

Asteras doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.