Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Assa Maris

Hotel Assa Maris byl postaven v typickém místním stylu, uprostřed nádherné přírody s krásným výhledem na vrchol Athos. Leží na klidném místě přímo na oblázkovo-písečné pláži. Městečko Agios NIkolaos je vzdáleno asi 8 km, pigadikia cca 4 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Assa Maris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Assia Maris:

Hotel Assa Maris leží v klidném místě přímo na oblázkovo-písečné pláži. Městečko Agios Nikolaos cca 8 km, Pigadikia cca 4 km.

Popis a vybavení hotelu Assa Maris:

Hotel Assa Maris byl postaven v typickém místním stylu, uprostřed nádherné přírody s krásným výhledem na vrchol Athos. Disponuje 66 pokoji v několika 1-2 patrových budovách, recepce (trezor k pronajmutí), TV koutek, restaurace, mini-market. Venkovní bazén (osušky za poplatek) a snackbar u bazénu.

Ubytování:

V hotelu Assa Maris jsou tyto možnosti ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje: malá chladnička, klimatizace (červenec/srpen v ceně, jinak za poplatek), telefon, sprcha, WC, fén, balkón nebo terasa. Některé pokoje s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje Superior jsou prostornější, některé s bočním výhledem na moře nebo s výhledem na moře. Pokoje Komfort-Plus jsou jako pokoje superior, v horních patrech s bočním výhledem na moře. Pokoje Deluxe: luxusní vybavení, vana nebo sprcha, s výhledem na moře. Suita: obývací ložnice, opticky oddělená ložnice. Rodinné pokoje: obývací ložnice, 1 samostatná ložnice. A4B: s výhledem na moře. Úsporné pokoje: výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Sport a zábava:

boccia, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal. Za poplatek: zapůjčení jízdních kol, potápění. Denní a večerní animace.

Pro děti:

mini-klub (4-12 let), dětský bazének, dětské hřiště.

Stravování

dle CK, All INCLUSIVE, Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10:30-24 h. Odpoledne snacky a zmrzlina.

Pláž

Hotel Assa Maris leží v klidném místě přímo na oblázkovo-písečné pláži. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži v ceně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.