Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna

Apartmánový dům Anna se skládá ze dvou budov, které jsou od písečné pláže letoviska Sarti na Chalkidiki vzdálené jen 60 m a do jeho centra je to přibližně 250 m. V blízkosti domu najdete pekárnu a minimarket. V jedné ze dvou budov se nachází apartmán pro 4 osoby s oddělenou ložnicí a studio určené pro 3 osoby. Druhá budova nabízí ubytování v pěti trojlůžkových studiích a v jednom pětilůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí. Všechna studia a apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem se základním nádobím, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a balkonem. Klimatizace je možná za příplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita objektu Anna:

6 studií a 2 apartmány

Popis domu Anna a ubytování:

Apartmánový dům Anna se skládá ze dvou budov, které jsou od písečné pláže letoviska Sarti vzdálené jen 60 m a do jeho centra je to přibližně 250 m. V blízkosti domu najdete pekárnu a minimarket. V jedné ze dvou budov se nachází apartmán pro 4 osoby s oddělenou ložnicí a studio určené pro 3 osoby. Druhá budova nabízí ubytování v pěti trojlůžkových studiích a v jednom pětilůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí. Všechna studia a apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem se základním nádobím, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a balkonem. Klimatizace je možná za příplatek.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.