Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ammon Zeus

Hotel Ammon Zeus se nachází v oblasti Chalkidiki přímo na dlouhé písečné pláži, těsně pod letoviskem Kallithea. Samotné centrum města vzdáleno cca 250 m. Zastávka autobusu přibližně 250 m. Stálými hosty oblíbený hotel Ammon Zeus disponuje 126 pokoji a nabízí Vám přijímací prostor s recepcí a trezory k pronajmutí, posezení, výtah, společenskou místnost s TV, restauraci s venkovní terasou, a-la-carte restauraci (červenec a srpen), snack bar na terase.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ammon Zeus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
57 690 Kč
11
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
51 890 Kč
12
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
38 190 Kč

Poloha hotelu Ammon Zeus:

Hotel Ammon Zeus se nachází přímo na dlouhé písečné pláži, těsně pod letoviskem Kallithea. Samotné centrum města vzdáleno cca 250 m. Zastávka autobusu přibližně 250 m.

Vybavení:

Stálými hosty oblíbený hotel Ammon Zeus disponuje 126 pokoji a nabízí Vám přijímací prostor s recepcí a trezory k pronajmutí, posezení, výtah, společenskou místnost s TV, restauraci s venkovní terasou, a-la-carte restauraci (červenec a srpen), snack bar na terase. Možnost WiFi připojení zdarma (v lobby a na balkonech). K dispozici rovněž internetová kavárna za poplatek. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s vestavěným bazénem pro děti a bar u bazénu. Lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Nepřeberné množství barů, restaurací, diskoték a útulných taveren v letovisku Kallithea, nechybí ani obchůdky a nepřeberné množství možností pro procházky. Malé fitness. Za poplatek: sauna, parní lázeň, vířivka a vodní sporty na pláži. Pro děti : Vestavěný dětský bazén.

Ubytování v hotelu Ammon Zeus:

Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): Účelně zařízené s telefonem, klimatizací, satelitní TV, chladničkou, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (2B): Disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (2A/3A, ovšem balkon s výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje (1A): S telefonem, klimatizací, satelitní TV, chladničkou, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem.

Stravování :

Dle zájezdu, polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 3 za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Polohanově částečně zrenovovaný hotel (naposledy v roce 2016) se nachází hned u moře a pláže v klidném prostředí, jen cca 200 m od centra letoviska...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
57 690 Kč
11
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
51 890 Kč
12
Polopenze
Praha
Hotel nebo penzion
38 190 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.