Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alkyon

V tomto pohodlném, moderním, prostorném a dobře udržovaném hotelu Alkyon se bude líbit všem věkovým kategoriím. Do městečka i na pláž je možné dojít příjemnou procházkou (500m). Z areálu se nabízí nádherné výhledy na moře a na protilehlý poloostrov Sithonia.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alkyon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alkyon

Hotel Alkyon je umístěn v krásném prostředí, v zahradě o rozloze několika hektarů. Z areálu se nabízí nádherné výhledy na moře a na protilehlý poloostrov Sithonia. Nejbližší písčitá pláž je vzdálená 500m od hotelu. Na pláž a do městečka jezdí pravidelně a za poplatek cca 1 EUR malý vláček. Transfer z letiště trvá asi 50 min.

Vybavení

Hotel Alkyon je menší rodinný komplex a má celkem 50 pokojů. V jeho areálu se nachází venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky, recepce, restaurace, bar u bazénu, velká zahrada.

Pláž

500m od písčité pláže

Služby

trezor na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži

Ubytování v hotelu Alkyon

studia Alkyon jsou až pro 4 osoby (3 lůžka a pohovka). Jsou vybavena plně funkční kuchyňskou částí, ledničkou a rychlovarnou konvicí, koupelnou s WC, satelitní TV, vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma v červenci a v srpnu), trezorem, balkónem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Pro děti

dětský bazén, zahrada

Doporučení

V tomto pohodlném, moderním, prostorném a dobře udržovaném hotelu Alkyon se bude líbit všem věkovým kategoriím. Do městečka i na pláž je možné dojít příjemnou procházkou (500m)

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.