Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 29. 8. - 9. 9. 2019
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Praha
Stravování Jen snídaně
Ubytování Hotel nebo penzion
Recko chalkidiki hanioti dionysos 1520190206 24705 182l4sq
12 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
Osoba na přistýlce - Osoba na přistýlce - DBL 17 590 Kč
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku - DBL 20 890 Kč
Dítě na přistýlce - Dítě na přistýlce - DBL -2-5 roky 5 990 Kč
Dítě na druhé přistýlce - Dítě na druhé přistýlce - Studio -2-5 roky 11 890 Kč
Osoba na druhé přistýlce - Osoba na druhé přistýlce - Studio 16 990 Kč
Infant - Infant 500 Kč
Osoba na přistýlce - Osoba na přistýlce - Studio 23 790 Kč
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku - Studio 28 390 Kč
Osoba na přistýlce - Osoba na přistýlce - Sup DBL 21 990 Kč
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku - Sup DBL 24 890 Kč
Dítě na přistýlce - Dítě na přistýlce - DBL - 5-12 let 12 190 Kč
Dítě na druhé přistýlce - Dítě na druhé přistýlce - Studio - 5-12 let 16 290 Kč
Dítě na přistýlce - Dítě na přistýlce - Studio - 5-12 let 27 690 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.