Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionio studia

Vilka s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v těsné blízkosti minimarketu a dětského hřiště. K písečné pláži Amoudia se dostanete pohodlně doslova za pár minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionio studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Žádná strava
Praha
Studio
8 990 Kč

Poloha studií Ionio

Vilka s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v těsné blízkosti minimarketu a dětského hřiště. K písečné pláži se dostanete pohodlně doslova za pár minut.

Ubytování ve studiích Ionio

Přibližně 250 m od studií Ionio se nachází písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je možnost pronajmout si lehátka a slunečníky. Spíše menší 2 lůžková studia se 2 přistýlkami (palanda pro 2 děti až do 15 let) jsou vybaveny sprchou, WC, menší kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky), TV, fénem a klimatizací (za příplatek). Z balkónů ve zvýšeném přízemí je výhled do okolní zástavby.

Pláž

Přibližně 250 m od studií Ionio se nachází písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je možnost pronajmout si lehátka a slunečníky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 250 m od centra Ammoudie: cca 150 m

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Žádná strava
Praha
Studio
8 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.