Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eden Beach Resort

Rozlehlý hotelový komplex Eden Beach Resort, skládající se z hlavní budovy a vedlejších budov, se nachází v pěkné udržované zahradě, necelých pět kilometrů od letoviska Anavyssos. Od hlavní hotelové budovy je pláž vzdálena cca 200 metrů, celý hotelový areál ovšem sahá až k pláži. Hotel doporučujeme všem klientům, především rodinám s dětmi, kteří touží po strávení klidné a odpočinkové dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eden Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eden Beach Resort

Rozlehlý hotelový komplex Eden Beach Resort, skládající se z hlavní budovy a vedlejších budov, se nachází v pěkné udržované zahradě, necelých pět kilometrů od letoviska Anavyssos. Autobusovou zastávku pro pohodlné spojení do města naleznete 100 metrů od hotelu. Od hlavní hotelové budovy je pláž vzdálena cca 200 metrů, celý hotelový areál ovšem sahá až k pláži. Hotel doporučujeme všem klientům, především rodinám s dětmi, kteří touží po strávení klidné a odpočinkové dovolené.

Ubytování

Centrálně ovládaná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (za poplatek), minilednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), trezor, balkon nebo terasaUbytování za příplatekSuperior – prostornější pokoj

Umístění hotelu Eden Beach Resort

Vzdálenost od: pláže: u pláže, letiště: 25 km, centra: Anavyssos 5 km / Athény 47 km, nákupních možností: cca 2 km

Stravování

Dle ck: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Možnost all inclusive za příplatek.

Aktuální popis od CK

Řecko / Attika / Anavyssos. Rozlehlý hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a vedlejších budov, se nachází v pěkné udržované zahradě, necelých pět...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.