Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athens Cypria

Athens Cypria hotel se svými 115 pokoji zaujme hlavně svojí výhodnou polohou, 10 minut chůze od Akropole a 300 metrů ke stanici metra je výborným výchozím bodem pro poznávání historie, ale i současnosti kolébky civilizace, Athén. V hotelu jsou všechny společenské místnosti nekuřácké, což ocení zejména nekuřáci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athens Cypria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Athens Cypria hotelu

Athens Cypria Hotel má vynikající polohu 300 metrů od stanice metra Syntagma a 10 minut chůze od akropole v Athénách.

Ubytování

115 pokojů s trezorem, minibarem a satelitní TV, některé z nich s balkonem s výhledem na Acropolis. Na pokojích hotelu Athen Cypria je k dispozici bezplatné připojení k internetu.

Vybavení hotelu Athens Cypria

Bar, recepce otevřená 24 hodin denně, Nekuřácké, trezor, topení, úschova zavazadel, všechny společné a soukromé prostory nekuřácké, klimatizace

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.