Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Batsi

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Batsi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Batsi

Přímořské letovisko Batsi, které se nachází v jihozápadní části řeckého ostrova Andros, je zdejším hlavním cílem turistů, a tudíž patří ke statisticky nejnavštěvovanějším místům tohoto malebného kousku pevniny uprostřed blankytných mořských vod.

Původně rybářská vesnička Batsi se sice v průběhu let proměnila v populární výletní středisko se vším komfortem, nicméně přesto si dokázala zachovat svou originální krásu a řeckou tradici, kterou její návštěvníci tolik milují. Typické bílé domečky vytváří okouzlující mozaiku ve svahu nad přístavem, zatímco k pobřeží líně připlouvají jachty a loďky.

Pláže u Batsi

Místní hlavní pláž je jemně písčitá a říká se jí ne náhodou „Golden Beach“ neboli „Zlatá pláž“. To pro její žlutavý písek, kterému sluneční paprsky dodávají zlaté zabarvení. Přístup do vody není příkrý, a tak je ideální pro malé děti a neplavce. K dispozici jsou standardně lehátka a slunečníky, které si lze zapůjčit za drobný poplatek. A jako na většině podobných pláží nechybí ani tady široké možnosti vodních radovánek v podobě surfování, potápění, výletů na loďkách, projížďky na šlapadlech, jízdy na skútru a dalších. Podél pláže jsou umístěny taverny a restaurace k uspokojení všech chutí. 

Kdo má raději více soukromí a klidu, není nic snazšího než vybrat si některou z mnoha pláží v okolí: Stivari, Chryssi Akti, Agia Marina nebo Kolona, které mají každá své nezaměnitelné kouzlo a jejich hlavní výhodou je, že jsou díky nemalé velikosti střediska snadno dostupné bez jakéhokoli dopravní prostředku, jen příjemnou procházkou. Pokud dobrodružnější povaha zatouží po menším výletu, nechť navštíví některou ze vzdálenějších pláží, kam se lze dopravit pohodlně na člunu nebo skútru.

Co v Batsi ? 

V Batsi najde každý vše potřebné k prožití pohodlné a zábavné dovolené. Samozřejmostí jsou četné restaurace a taverny i noční podniky, několik obchůdků, půjčovna dopravních prostředků (auta, jízdní kola, motorky), informační služba pro turisty, pošta, lékárna, lékařské zařízení, kino a banka. K příjemnému posezení po celý den zvou kavárničky v okolí náměstí, které jsou ideální k malému občerstvení – ráno tu připravují chutné snídaně, odpoledne lahodné drinky a něco k zakousnutí, večer to pak může být třeba něco sladkého.

Kam se na Andros jezdí?

V současné době jezdí české CK do středisek Batsi a Chora - hlavní město

Video z ostrova

A zde je malé video, kde je krásně vidět pláž z Batsi a výhled z ní

Video

Tipy na hotel v letovisku Batsi

Blue Bay studia a apartmány

Moderní apartmánový hotel Blue Bay je postaven v tradičním kykladském stylu. Leží ve svahu nad krásnou malou pláží Delevoya. Asi po 5 min. chůze naleznete další hezkou pláž Agia Marina s výbornou tavernou.

1.

Mare Vista

apartmánový hotel je postaven přímo v Batsi, v mírném svahu, s překrásným výhledem na záliv a celé městečko. Pláž je vzdálena cca 200 m, je zde možno pronajmout lehátka a využít sprch se sladkou vodou. Čistota pláže a moře byla oceněna modrou vlajkou EU.

2.

Perrakis hotel

Hotel Perrakis je postaven na okraji vesničky Kypri. Pod hotelem je překrásná pláž s hrubším pískem a v blízkém okolí je řada dalších velmi krásných pláží, např. Agios Petros, Psili Amos (modré vlajky EU). Na pláž se dostanete velmi rychle, stačí když přejdete místní komunikaci. Ve vesničce Kypri jsou taverny a obchod.

3.

Erotiki studia od 29 690 Kč se všemi poplatky

2 vilky Erotiki stojí ve svahu na severním okraji městečka Batsi opodál cesty, která vede k menším plážím, k překrásné pláži Delevoya a k pláži Agia Marina. Na malé náměstí městečka Batsi se dostanete asi za 7 minut.

4.

Aneroussa Beach

Hotel Aneroussa Beach leží ve svahu přímo nad krásnou pláží Delevoya. V blízkosti je další krásná pláž Agia Marina. Tyto pláže jsou vyhledávány i nudisty. Do centra městečka Batsi je to pouhých 15 minut. Na pláž od hotelu vede schodiště. Na pláži je malý bar a veškerý plážový servis. První taverny jsou vzdáleny od hotelu cca 100 - 200 m.

5.

Nora Norita studia a apartmány od 30 390 Kč se všemi poplatky

Vilky Nora Norita stojí u pláže při výjezdu směrem na přístav Gavrio a jsou mezi sebou odděleny místní komunikací.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---