Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perrakis hotel

Hotel Perrakis je postaven na okraji vesničky Kypri. Pod hotelem je překrásná pláž s hrubším pískem a v blízkém okolí je řada dalších velmi krásných pláží, např. Agios Petros, Psili Amos (modré vlajky EU). Na pláž se dostanete velmi rychle, stačí když přejdete místní komunikaci. Ve vesničce Kypri jsou taverny a obchod. Oblast se nachází u letoviska Batsi na ostrově Andros.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perrakis hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Perrakis

Hotel Perrakis je postaven na okraji vesničky Kypri. Pod hotelem je překrásná pláž s hrubším pískem a v blízkém okolí je řada dalších velmi krásných pláží, např. Agios Petros, Psili Amos (modré vlajky EU). Na pláž se dostanete velmi rychle, stačí když přejdete místní komunikaci. Ve vesničce Kypri jsou taverny a obchod.

Ubytování

Hotel Perrakis prošel celkovou rekonstrukcí. Pokoje jsou luxusně vybaveny a všechny mají z prostorných balkónů výhled na moře. Mají koupelny, WC, minibar, sejf, TV/SAT a klimatizaci. V hotelu je útulná restaurace s terasou, odkud je nádherný výhled na moře. V hotelu je internet, společenská místnost a bazén s barem. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Stravování: kontinentální rozšířená snídaně je podávána formou bufetu a večeře jsou servírované v hotelové restauraci. Říká se, že v hotelu skvěle vaří.

Hotelu Perrakis - hodnocení

Vynikající hotelové služby, blízkost řady krásných pláží a přátelská atmosféra hotelu se budou líbit všem, kteří požadují kompletní servis. Vzdálenost od pláže: cca 20 - 60 m. Vzdálenost od městečka Batsi: cca 4,5 km. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 5 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.