Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mare Vista

Apartmánový hotel Mare Vista je postaven na ostrově Andros přímo v letovisku Batsi , v mírném svahu, s překrásným výhledem na záliv a celé městečko. Pláž je vzdálena cca 200 m, je zde možno pronajmout lehátka a využít sprch se sladkou vodou. Čistota pláže a moře byla oceněna modrou vlajkou EU.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mare Vista, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mare Vista

apartmánový hotel je postaven přímo v Batsi, v mírném svahu, s překrásným výhledem na záliv a celé městečko. Pláž je vzdálena cca 200 m, je zde možno pronajmout lehátka a využít sprch se sladkou vodou. Čistota pláže a moře byla oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování:

moderní hotel Mare Vista disponuje několika typy ubytování. Jsou zde pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje, suity a apartmány. Dvoulůžkové pokoje jsou prostorné, schodiště spojuje přízemní klimatizovanou halu s ložnicí, která je situována v horním patře. Ložnice je vybavena dvojlůžkem na vyžádání mohou být dvě samostatná lůžka), TV/SAT, dále je zde koupelna se sprchovým koutem a velká veranda s krásným výhledem na moře. V přízemí v hale je malá lednička (minibar). Ubytování není vhodné pro osoby s pohybovými problémy.

Rodinné apartmány jsou rozděleny podle velikosti:

Typ A - Family Apartment - klimatizovaná ložnice se dvěma lůžky a pokoj (není klimatizován) se dvěmavestavěnými lůžky, TV/SAT, kuchyňka, koupena se sprchou a velká nezastíněná veranda. Toto ubytování je ideální pro rodinu s max. 2 dětmi ve věku 2 - 12 let.

Typ B - Family Suites - dvě klimatizované ložnice, vybavené TV/SAT a minibarem. Každá ložnice má samostatné příslušenství a vlastní verandu s výhledem na moře. V tomto ubytování není kuchyňka, je především určeno pro rodiny se staršími dětmi.

Vista Suite - ideální ubytování pro 2 osoby, které mají rády komfort. Je zde klimatizovaná ložnice, hala bez klimatizace kde je TV/SAT, minibar, moderní koupelna se sprchou a velká nezastíněná veranda s výhledem na záliv.

Family House - mezonetové ubytování je ideální pro 4 dospělé osoby a max. 2 děti věku 2 - 12 let. V přízemí je velký apartmán s klimatizovanou ložnicí, v hale je rozkládací gauč pro dvě osoby, TV/ SAT, kuchyňka, koupelna se sprchou a velká nezastíněná veranda s výhledem na moře. V patře je ložnice s klimatizací, koupelna a terasa.

Stravování:

Dle CK, v klimatizované restauraci nebo na terase s výhledem na moře se podávají bohaté snídaně formou bufetu. Snidaně je možné si přikoupit na místě (není-li už v ceně).

Vybavení hotelu:

klimatizovaná hotelová hala s recepcí a TV místností, výtah, herna pro děti, stolní tenis, kulečník, WI FI ve všech veřejných prostorách hotelu, bazén se sladkou vodou. Pokojová služba, možnost využití trezoru (na recepci)

Hodnocení:

Mare Vista je moderně vybavený hotel s krásným výhledem a blízkostí městečka i pláže. Velmi přátelský personál, rodinná atmosféra. Vzdálenost od hlavní pláže v Batsi: 200 m Vzdálenost od centra: 500 m Vzdálenost z přístavu Gavrio: cca 8 km 

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.