Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roussoum Gialos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Součástí hlavního města Patitiri
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Roussoum Gialos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Rousoúm Gialos  bývala dříve samostatná vesnice, dnes jak se rozrůstá Patitiri, stala se jeho součástí. Toto místo je populární jak pro místní obyvatele, tak i pro turisty. Na kopci je postaven amfiteátr s  výhledem na pláž. I když je toto místo velmi oblíbené, stále si uchovává svůj poklidný ráz a charakter.

Tipy na hotel v letovisku Roussoum Gialos

Nikos

Penzion Nikos leží nad pláží Rousoum Gialos (30 m po schodech)ve stejnojmenné vesnici a cca. 10 min. procházkou do hlavního města ostrova Patitiri.

1.

Gorgona

Blízko studií Stella ve vesničce Roussoum Gialos se nachází studia Gorgona. Díky své pozici mají některé pokoje krásný výhled na moře. K pláži stačí seběhnout pár metrů a začít užívat toho správného dovolenkového relaxu. Taverny a obchůdky naleznete po krátké procházce směrem k přístavu Patitiri.

2.

Stella

Studia Stella s naprosto úžasným výhledem na pláž Rousoum Gialos Vás jistě uchvátí. Leží kousek od pláže a do centra městečka Patitiri to máte krátkou procházkou cca 10 minut. Nejbližší tavernu však naleznete už na pláži. Přibalte do kufru turistické hole, popřípadě si pronajměte kolo a vyražte poznávat krásy ostrova Alonissos. Pro turistické túry je tento ostrov jako stvořený.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---
Nejbližší pláže