Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella

Alonissos, zelený ostrov, který je jako stvořený k turistickým túrám, ale i k lenošení na pláži, a zaujme zejména milovníky Řecka a jeho ostrovů. Ubytování Stella má všechna studia s úžasným výhledem na pláž Roussoum Gialos a nachází se nedaleko hlavního města Patitiri, které patří mezi nejkrásnější místa ostrova. Doporučujeme všem věkovým skupinám klientů, kteří si oblíbili řecké ostrovy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Stella

Studia Stella s naprosto úžasným výhledem na pláž Rousoum Gialos Vás jistě uchvátí. Leží kousek od pláže a do centra městečka Patitiri to máte krátkou procházkou cca 10 minut. Nejbližší tavernu však naleznete už na pláži. Přibalte do kufru turistické hole, popřípadě si pronajměte kolo a vyražte poznávat krásy ostrova Alonissos. Pro turistické túry je tento ostrov jako stvořený.

Vybavení studií Stella

50 m od oblázkové pláže 800m od centra a nákupních možností pokoje s výhledem na moře

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio  Stella - koupelna se sprchou a WC, TV, kuchyňka se základním vybavením, lednička, klimatizace, balkon. Všechny pokoje mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle CK, vlastní

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.