Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikos

Díky své poloze, studia Nikos leží v oblasti Roussoum Gialos, přímo nad stejnojmennou pláží, na předměstí hlavního města ostrova Aloniassos Patitiri, které je dosažitelné asi desetiminutovou procházkou je toto klimatizované ubytování dobrou volbou nejen pro klienty, kteří vyhledávají odpočinek na pláži, ale i pro ty, kteří rádi poznávají krásy destinace,kterou navštívili.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
13
Žádná strava
Penzion
9 990 Kč

Ubytování v penzionu Nikos

Penzion Nikos leží nad pláží Rousoum Gialos (30 m po schodech)ve stejnojmenné vesnici a cca. 10 min. procházkou do hlavního města ostrova Patitiri.

Vybavení studií a apartmánů v penzionu Nikos

Studia Nikos pro 2-3 osoby a apartmán pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací v ceně zájezdu, TV a balkónem s překrásným výhledem na moře. V blízkosti penzionu je několik taveren a obchod s potravinami. 

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký ostrov Alonissos, který se rozkládá v souostroví severních Sporád, kam naše cestovní kancelář...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
13
Žádná strava
Penzion
9 990 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.