Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

4 Epoches

Přátelský hotel 4 Epoches, ležící uprostřed zátoky připomínající malý fjord ve vesničce Steni Vala na ostrově Alonissos, je výbornou volbou pro klienty, kteří vyhledávají ubytování v klidném prostředí původních vesnic, obklopeni krásnou přírodou s možností navštívit zdejší taverny s výbornou domácí kuchyní. Řecký ostrov Alonissos je novinkou v naší nabídce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili 4 Epoches, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu 4 Epoches

Jen málo obyvatel žije v krásné vesničce Steni Vala, která se nachází na severním pobřeží cca 10km od přístavu Patitiri, která dříve bývala útočištěm pro piráty. Tato malá rybářská vesnice se postupně stává turistickým letoviskem a rozhodně na Vás zapůsobí svými přírodními krásami. Nachází se v malé úzké zátoce a vypadá jako malý fjord. Můžete navštívit místní kavárny, taverny a ubytovat se v krásném hotelu 4 Epoches, kde Vás přijmou s otevřenou a přátelskou náručí.

Vybavení hotelu 4 Epoches

300 m od pláže Glyfa Beach 800m od pláže Agios Petros 10km od přítavu Patitiri recepce bazén pool/snack bar dětské hřiště

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchu a WC, klimatizace, LCD TV/SAT, lednička, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu

Další údaje

20 pokojů ve 3 jednopatrových budovách.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.