Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
22 350 Kč

Malebná vesnička Finikounda zaujme zejména nádhernou širokou pláží z bílého písku, která přímo vybízí k příjenménu lenošení a romantickým procházkám. Letovisko si vás získá svou poklidnou atmostérou.

Tipy na hotel v letovisku

Chroma & Agnadio studia od 12 591 Kč se všemi poplatky

Na jižním pobřeží západního výběžku Messinia na Peloponésu, naproti ostrůvkům Sapienzta a Schiza, leží dlouhá písčitá pláž malebné vesničky Finikounda. Na jejím začátku (jen cca 300 m od pláže a 150 m od centra) byl ve svahu postaven komplex studií Chroma & Agnadio. Chroma řecky znamená barva - ne náhodou byly takto pojmenované jednotlivé domky, které hýří pestrými barvami. Výhled z budovy Agnadio na samém vrcholu je tak okouzlující, že se vám až zatají dech. Samotná studia Chroma & Agnadio jsou pohodlná, prostorná a moderní. Finikounda je směsicí řecké pohostinnosti a atmosféry s řadou rodinných taveren a stylových plážových barů. Nenechte si ujít ani výlety do okolí, určitě stojí za to.

1.

Paradise Resort od 22 350 Kč se všemi poplatky

Nedaleko malebné vesničky Finikounda, v klidném prostředí, přímo před dlouhou a širokou bílou písčitou pláží – jen cca 150 m za písečnými dunami, stojí příjemný hotel Paradise Resort. Už při vstupu do hotelového lobby máte pocit, jako byste právě vešli spíše do stylového butik hotelu, než do klasického dovolenkového resortu. Pokoje jsou stylové, prostorné, světlé, zařízené moderním nábytkem.  K dispozici jsou i apartmány pro rodiny s oddělenou ložnicí. Nenechte si ujít návštěvu západního pobřeží Peloponésu - například vesničku Methoni s jedinečným hradem. Pro příznivce all inclusive dovolených v blízkosti pěkné vesničky je hotel Paradise ideálním výběrem.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku Restaurace / taverny, Nákupy
--- • --- • ---
---