Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: Uprchlíci

Reagovat
Kristýna
0 0
22. 6. 2017
Krásný den,
dnes mi bylo řečeno, že ne ostrově Kos a Rhodos jsou stále uprchlíci a že je tam po nich dost bordel.
Chtěla jsem se zeptat jaká je opravdu situace letos (2017), či kdo byl loni a má s nimi nějaké zkušenosti.

Odpovědi (9)

R.
0 0
23. 7. 2017
předloni když byl největší počet uprchlíků jsme byli na Kosu ...stanovali v hlavním městě kolem a v parku ,spousta lidí a samozřejmě při tomto počtu běženců jak dospělích tak i dětí tam nepořádek byl,ale necítila jsem se v ohrožení a ani nás nikdo neohrožoval bylo nám jich opravdu líto
Jirka
0 0
26. 7. 2017
Dobrý den, slyšel jsem podobnou zprávu, že jich tu pořád dost zůstává, ale je to pro ně přechodná stanice. Pokud vím tak zasažený je více Kos, kde vznikl i uprchlický tábor. Pokud jste někdo byl na Rhodosu letošní léto. Napište zprávu. Mám ještě jeden dotaz, nedokázal byste mi někdo doporučit půjčovnu aut se kterou máte dobré zkušenosti. ( dobrá cena, seriozní jednání, žádná spoluúčast ) Jedu na Rhodos v polovině srpna, oblast Faliraki. Děkuji.
w
0 0
26. 7. 2017
w
Gusto
0 0
1. 8. 2017
Bol som minulý rok v septembri na Rodose. Možno tam nejaký migranti boli, ale ja som nezaregistroval ani jedného a to som na skútri prejazdil skoro celý ostrov. Všetci a všetko bolo v takej neskutočnej pohode, že to až vyrážalo dych a o krásnych, pieskových a slnkom po celú dobu zaliatych plážach ani nehovorím. V polovici augusta 2017 som tam určite späť.
Dalibor
0 0
14. 11. 2017
Byli jsme na Rodosu-Faliraki letos v září a já jsem tam nepotkal ani migranta ani policajta ani vojáka takže neskutečná pohoda. půjčení auta 49 euro na den, stačilo říct na recepci a vše zařídili. Počasí bez mráčku ve dne 35 stupňů a víc, v noci 26 takže klima nutná(u nás bylo 12 stupňů a déšť). Domorodci a personál v pohodě dorozumívací řeč angličtina. Za mě super dovolená.
Jana Jurčová
0 0
7. 2. 2018
Dobrý večer,letos v červnu letíme na Krétu,slyšela jsem,že je tam mnoho migrantú,Máte nějaké zkušenosti? Děkuji
0 0
18. 5. 2018
Byla jsem 2x na Krétě, nesetkala jsem se s migranty. Je to celkem daleko od pevniny, tak maximálně, že si jedou přivydělat prací.
0 0
25. 5. 2018
Na Krétě opravdu nejsou migranti. Ve větších městech snad pár nepřispůsobivých "známých firem" tak jako i v ČR, ale mimo města jsou jen místní. Česko je oproti Řecku hodně kosmopolitní :). Afričané budou spíš na ostrovech blíž Evropě.
Danda z Plzně
0 0
19. 7. 2018
Už se těším na migranty !Jsou to správní chlapíci ! Těšíme se až je pozveme na pivko, nebo jim dáme nějaké peníze, popřípadě doporučíme, ať jdou do ČR, aby se měli konečně dobře. Mír a láska všem dobrým lidem

Reagovat na diskuzi