Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: hotel Sunland??

Reagovat
Mili
0 0
6. 9. 2009

Hotel Sunland ??

Mili | odpovědí: 0 | poslední: 19. květen 2009 16:23

Dobrý den ,marně hledám recenzi hotelu Sunland -Rhodos.Chtěla bych se zeptat jaký to tam je a na co se máme připravit.Děkuji ..letíme v srpnu.

Odpovědi (37)

mili
0 0
5. 12. 2016

Ahojky Radovane a ty jsi byl v hotelu Sunland??děkuji za napsání my letíme až koncem srpna.

radovan
0 0
5. 12. 2016

díky,pěkný večer.

Ála
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Jolanko,
píšete, že jste jeli s CK Alexandria, s jakou leteckou společností jste letěli? Také máme zájezd od Alexandria, ale jejich web je trochu sporadický na informace ohledně odletů a letového řádu. Ještě by mě zajímalo, jaké bylo moře - prý tam jsou vlny, je voda čistá?
Děkuji za info.

Ála
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Jolanko,

moc děkuji za cenné informace. Také máme v plánu půjčit si auto a projet se po ostrově, alespoň mám od Vás typ...Nebyli jste náhodou na výletě na ostrov Symi nebo v údolí motýlů?

Děkuji za odpověď.

Jolana
0 0
5. 12. 2016

Na ostrově Symi jsme nebyli a v údolí motýlů taky ne, ale byli jsme se podívat v Lindosu, městečko je krásné a ta zátoka kolem něho je nádherná. Litovali jsme, že jsme si nevzali plavky. Pak jsme taky byli v lázních Kalithea, ale jen na pláží před nima, tam jsme se potápěli (jsou tam skály). Taky jsme byli v městě Rhodos autem a pak s cestovkou na výletě "večerní Rhodos". Na výletech se mi nelíbí, že jsou dost drahé (40-60 Euro na osobu) a většinou v ceně není jídlo ani pití, takže všechno si dokoupit a nebo si nechat nachystat balíček, ale ten v žádném případě nepokryje celodenní stravu ani pití. My jsme byli čtyři tzn. 140euro + přinejmenším pití na celý den, takže jsme raději volili variantu, že si půjčíme auto na 3 dny a budeme si po výletech jezdit sami. No ale na ostrov se třeba autem nedostaneš.

Alena
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dětské autosedačky. Jsou v Řecku také povinné? V případě, že ano je půjčovna schopna je zajistit a za jaký poplatek?
Moc děkuji za odpověď.

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Protože se nikdo neměl k odpovědi, trochu jsem prohledal web a zkusil něco najít. Hodnocení jsou poměrně rozporuplná.
Koukni například na http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g189449-d278896-Reviews-Sun_Land_Hotel-Rhodes_Dodecanese.html

Pokud nečteš AJ, napiš. Něco z toho přeložím.

mili
0 0
5. 12. 2016

Ahojky no neumím Aj...,ale nenašla jsem ohledně tohoto hotelu nic...bohužel ..děkuji

Jolana
0 0
5. 12. 2016

Ahoj, právě jsme se vrátili ze sun landu z rhodosu. Pokud máte děti, super hotel. Je to vyloženě hotel pro rodiny s dětmi. Ubytování normální, služby skvělé, jídlo bezvadné, all inclusive jsme mohli čerpat i ve vedlejším hotelu" blue bay".Na pláž je to kousek, asi 150m. Trošku dále od středu Kremasti, ale zase je tam klid. Jediné co může být trošku problém, jsou letadla, která přistávají přímo nad hlavou. letiště je asi 5 km, ale nám se to líbilo, každé letadlo je jiné a zas tak hustý provoz tam není.V průměru tak 10 letadel denně. No nevím co bych ještě napsala, když tak odpovím na nějaký dotaz.

mili
0 0
5. 12. 2016

Ahoj Jolanko.Jsem moc ráda,že jsi nám odpověděla ,jsou tady bohužel i tací ,že neodpoví a myslím si ,že pak nemají na této diskusy co dělat.Chtěla bych tě moc poprosit o další informace ,pokud by ti to nevadilo a jinak jsem moc ráda ,že se vám dovolená líbila.Zajímalo by mě moře jestli jsou tam ve vodě kameny ,vlny atd ..bar na pláži??kolik stojí lehádka a co klimačka na pokojích??je tam teploučko vid a vodička taky je asi teplá??děkuji budu se těšit posílám můj email:Mili32@seznam.cz

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Dobrý večer,
hledám dovolenou s dětmi v Řecku a hotel Sunland mě taky zaujal.

Já jsem našla tohle:

http://zajezdy.orbion.cz/zajezdy/nemecke-ck/atlas/recko/rhodos/trianta/blue-bay-sunland-resort/?location=recko/rhodos/trianta/blue-bay-sunland-resort/

Přeju všem hezkou dovolenou.

M.

radovan
0 0
5. 12. 2016

dobrý večer,jen něco malo co se týka času odl.a příl.tak jak to zatím vypadá třeba pro 14.7.čas 4.45hod a zpět 27.7.čas cca 19.45,je to pry docela tak pro všechny termíny,jinak počasí pořád slunce 35max.večer 25C,nevěřte moc LM,je to skoro všechno docela dost už vyprodané,hlavně obsaz.letadla z Prahy.Těším se na odp.klientu,kteří se již vrátili zpět,díky.

radovan
0 0
5. 12. 2016

Nebyl,jsem častým zákazníkem c.k.Alexandria,byl mi doporučen,je to nový hotel pro letošní rok v nabídce,proto tak málo recenzí,skoro žádná,je škoda proč nenapíší ty lidičky,kteří se letos už dovolenkovali.Třeba mě zajíma v.i.p.hlavně pro pladbu lehátek,setu na pláži.O tom nemá nikdo žádné informace????????????

mili
0 0
5. 12. 2016

lehátko by mělo stát 3 eura na den ,psala mi to Jolanka ,která tam byla a byla s hotelem spokojená.My tam letíme koncem srpna a moc se těšíme.Hned pak podám informace.Taky mě moc mrzí ,že lidičky nepíšou,přitom je to tady od toho ta diskuse.

Ála
0 0
5. 12. 2016

Ahojky, nevíte jak je to v okolí SunLandu/Kremasti s půjčovnou aut či motorek? Letíme 4. září a už se nemůžu dočkat, díky Jolance se těším, prý je to tam v pohodě.

Ivča
0 0
5. 12. 2016

Ahojky, v úterý jsme se vrátili ze Sunlandu. Všechno bylo perfektní. Klimatizace v červenci a srpnu je zdarma. 2 bazény a 2 brouzdálka pro děti u hotelu, bar u bazénu. Do vody je nutné mít boty, jsou tam kamínky a vlny. 2 lehátka + slunečník na pláži stojí 6 EUR. Auto jsme půjčili na recepci - na 1 den 30 EUR, na 2 dny 50 EUR na 3 dny 65 EUR.Klimatizovaný autobus do Rhodosu stál 2 EUR na osobu a jel jednou za půl hodiny. V Sunlandu je klídek a kdo má rád rušno, mohl odskočit na animace do hotelu Blue Bay, kde jsme taky mohli čerpat all inclusive.Přeju hezkou dovolenou.

Ála
0 0
5. 12. 2016

Ahoj Ivčo, děkuji za info ohledně pobytu v Sunlandu. Co ta letedla nad hlavou, nevadilo vám to?

Věra
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den , na Sunland letíme v úterý 28. července, mám trochu obavy, jak se tam budeme domlouvat, dcery se učí angličtinu, ovšem já s manželem anglicky ani slovo, jen něco německy. Můžete mi, prosím, napsat jaké máte zkušenosti? Jo, a taky by mě zajímalo, jak se o Vás staral delegát? Díky za odpověď.

Jolana
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den, Ivo,
letadla nad hlavou nám nevadila, my jsme se vrátili v červnu a těch letadel bylo tak 10-15 za den a nám se to líbilo. V noci když jsou zavřená okna (klimatizace) tak je skoro není ani slyšet.
Co se týká dotazu Věry, řekové umí skoro stejně anglicky jako my , a pár základních slovíček stačí. Hlavně číslovky atd. V Sunlandu je rodinná atmosféra i na recepci a tak jsem zvládli ubytování v pohodě. Co se týká delegáta tak, záleží s jakou jedete cestovkou. My jeli s Alexandrií a vše bylo v pohodě. Delegát docházel do hotelu obden, někdy co 2dny a měli jsme jeho mobilní číslo, takže jsme mohli kdykoliv volat.Přeju všem krásnou dovču a jestli budou nějaké dotazy tak ráda napíšu.

Jolana
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Álo,
letěli jsme z Ostravy s Travel Servisem, myslím že Alexandria létá jenom s nimi. Je pravda, že informace o odletu a příletu jsme se dověděli až týden před odjezdem, ale my bydlíme 25km od letiště, takže pro nás to nebyl problém. Ale jinak let proběhl v pořádku, letušky příjemné, ochotné, letěli jsme na minuty přesně. Žádné zpoždění.
Co se týká moře a podnebí vůbec. Sunland je na západním pobřeží Rhodosu a tam neustále fouká vítr. To znamená, že na moři jsou vlny a moře je čisté jen někdy. Nám ale vlny nevadily, nebyly zas tak velké a nebyly každý den a když byly, tak jsme se alespoň pořádně vyblbli. Jenom to moře je od těch vln a větru takové zakalené.
Takže šnorchlovat jsme byli na druhé straně ostrova. Půjčili jsme si na tři dny auto a přejížděli zhruba 20km napříč ostrovem. Na té druhé straně ostrova jsme ale nemohli ani bez bot přejít přes písečnou pláž, jak tam ten písek pálil. Moře je tam kříštálové a bez vln, ale děsné vedro a sluníčko hrozně pálí.

Tomáš
0 0
5. 12. 2016

prosím vás nedalo by se nějak zjistit číslo na recepci?

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Tome, nasla jsem tohle
http://www.bluebaygroup.gr/

Jarka
0 0
5. 12. 2016

Koncom srpna letíme na Rhodos do hotelu Sunland a mám dotaz na účastníkov dovolenky v tomto holelu. Slnečníky a lehátka u bazénu sú za poplatok? Ak áno, aký? Ďakujem za odpoveď.

LúďaR
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den. Včera jsme se vrátili s rodinou z hotelu Sunland na řeckém ostrově Rhodos. Ke shora uvedenému můžeme z vlastní zkušenosti a z našeho subjektivního pohledu uvést následující : 1) K ubytování a hotelu : velice záleží na tom, jaký pokoj dostanete. My jsme bohužel dostali pokoj snad na nejrušnějším a nejfrekventovanějším místě v hotelu - u výtahu a schodů, naproti restauraci. To znamenovalo velký rámus, především v noci. Děti cizinců vychovávaných v duchu "laissez- faire" křičeli po chodbách hodně dlouho do noci. Nám s malým dítětem to vadilo, ale byli rodiče, kterým to vyhovovalo. Horší však bylo, že jsme měli pokoj od vedlejšího oddělený pouze zamčenými dveřmi(!!), takže jsme od našich sousedů (anglicky hovořících, ale zřejmě pakistánského původu) slyšeli, jak se snad každý večer (spíše však ráno) vrací z animačních programů a hlasitě si o nich povídají min. hodinu, pak si navrch ještě pustí nahlas televizi. Na naše stížnosti nebrali ohled. Takže tento hotel nám spíše připomínal ubytovnu pro nepřizpůsobivé. Ani nám nevadil výhled pouze do zdi vedlejší budovy a zapáchající kanálek na WC, jako ten hluk. Ještě jsem si museli zvyknout na to, že použitý toaletní papír se háže ne do mísy, ale do vedle postaveného koše (mají prý uzské odpady) a na přistávající letadla - v jeden den jsme jich napočítali opravdu asi 70 -ale to byl extrém, opravdu to je tak 15-20 denně. Takže z našeho pohledu ubytování za peníze, které jsme CK Alexandria zaplatili opravdu NIC MOC! Pokud jde o jídlo, myslíme, že kvalita byla dobrá, ovšem se opakovala stejná jídla dokola. Typicky řeckou resp. středomořskou stravu moc nečekejte. Měli jsme all incl. To zahrnovalo i nápoje a zmrzlinu, či nějakou housku přes den. Na nealko nápoje si musíte zvyknout, např. nápoj ozn. džus chutná spíše jako pomerančová limonáda. Kvalita odpovídá tomu, že je můžete pít v libovolném množství. Pokud jde o polohu hotelu, je opravdu asi těch 150 m od moře v klidné části ostrova. V blízkosti je hotel Blue Bay - delegát nám ale sdělil, že all incl. zde využívat nelze, jelikož mají plno a jsou tam fronty. Jinak hotel Blue Bay je lepší jak ubytováním tak polohou - koukáte na moře (pokud dostanete pokoj s tímto výhledem). Je to hotel vyšší kategorie než Sunland. Pokud jde o pláž - je spíše kamenitá než písčito-oblázková. Pro děti doporučujeme určitě boty do vody. Někdy jsou i větší vlny. Vítr chladí a je spíše příjemný. Lehátka a slunečníky stojí 3 EURA na osobu. Slunečníky které jsme si přivezli (v hodnotě cca 140,- Kč a tím odpov. kvalitě) nám byly úplně k ničemu, tedy na této straně ostrova. Nešly zarazit do země a pokud se to někomu podařilo, tak z nich vítr během chvíle udělal něco neurčité tvaru a v podstatě je zničil . Je možné je použít na východ. pobřeží, kde tolik nefouká a je tam (někde) písek - např. pláž Tsambíka. U hotelu Sunland jsou slunečníky a lehátka zdarma, ale pořád obsazené cizinci, kteří si tam nechávají ručníky snad celý pobyt a tím je blokují. Pláže v okolí hotelu Blue Bay jsou špinavé a neudržované. K ostrovu Rhodos a výletům : ostrov je krásný a je zde hodně k vidění, lepší než si zaplatit výlet je podle nás lepší si půjčit auto (cca 45-55 EURO na den) a vše si objet sami. Krásné je město Rhodos - tam je možné se dostat busem za 2 EURA a osobu - zastávka je kousek od hotelu a jezdí snad každou 1/4 hodinu (asi 10 km). V Rhodosu jeďte na konečnou a kde vystoupíte, tam opět pak nastoupíte - autobus může být ozn. jinak, tak se zeptejte, zda jede do Kremasti. Lístek koupíte v zeleném stánku u zastávky. Dále je hezké městečko Lindos a Pavlova zátoka. Navštívili jsme i muzeum včelařství - Bee museum, dále Údolí motýlů - tam doporučujeme jet ráno, je tam málo lidí. Jinak na ostrově mají vynikající med (Erika) a další výrobky z medu. Je to hezké jako dárek. Je ještě potřeba doplnit, že vodní park se skluzavkami není součástí hotelu, ale vedle a platí se tam vstupné 10 EURO na dospělou osobu. Děti 1/2. Dopravu zajišťovala spol. Travel Servis. Vše bylo perfektní, na čas. Let byl velice příjemný. Měli jsme bohužel jinou představu o ubytování (i když jsme věděli o jakou kategorii hotelu jde) a z ubytování jsme byli zklamaní (zřejmě jsme si zvykli dříve i za tyto peníze na vyšší komfort a jsme tak trochu rozmazlení). Jak vyplývá z uvedeného s hotelem jsme spokojeni rozhodně nebyli a již bychom tam nejeli. Na Rhodos ale určitě ano. Takže, pokud někdo míříte do hotelu Sunland, čekejte méně a třeba budete příjemně překvapeni. Nás těch 11 dní stálo bezmála 60 tis. Kč (viz stránky CK Alexandria) a těchto peněz je nám za toto ubytování trochu líto. Na začátku jsem však uváděl, že toto jen náš subjektivní názor a nechceme nikomu kazit dovolenou ještě než na ní pojede. Všichni nejsme stejní a pro Vás to může být ta nejhezčí dovolená a to Vám všem také přejeme (dokonce takové hlasy v letadle na zpáteční cestě zazněly) !!

Mili
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Ludo.Jejda ,jejda tak to s tím pokojem nebylo moc pěkné od nich.Je dobře napsat každý názor do kterého patří i klad a i zápor.Děkuji Vám.No my odlétáme koncem srpna a jsem moc zvědavá ,jak se nám bude líbit.Taky pak napíšu.Ale počasíčko a teplé moříčko tam bylo a to je hlavní.Funguje tam dobře klimačka??a odkud jste letěli??my poletíme z Prahy ..ještě nevíme čas odletu ....Mili

Mili
0 0
5. 12. 2016

Ještě bych se ráda zeptala jestli taky čekají na nějaké spropitné ,jako čekali na každém kroku v Turecku.Děkuji

LuÄŹa
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Mili. Letěli jsme z Prahy a vše bylo bez problému. Dokonce jsme letěli asi o 1/2 hodiny dříve. Počasí je pořád stejné (velké teplo a žádný mráček) a moře bylo jako "kafe". Klimatizace fungovala a byla v období, kdy jsme tam byli zdarma, ale my jsme jí nepoužívali, jelikož nám nedělá dobře. Spropitnéžádné nechtěli a ani nenaznačovali, že nějaké čekají. Personál hotelu byl i tak milý. V každém případě Vám i ostatním, kteří ještě do Sunlandu letí přejeme lepší pokoj než jsme měli my /těch je tam podle nás většina/ a příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Znovu však zdůrazňuju, že je to jen náš názor (ten původní komentář napsaný výše) a většina může mít přesně opačný. Mějte se.

Mili
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Ludo .Děkuji za odověd.Každý si udělá názor svůj ohledně ubytování.Je dobře ,že tyto diskuse jsou a ještě lepší psát pravdu.I já až se vrátím napíšu pravdivý názor ,jak jsem se tam cítila já.My letíme taky od Alexandrie,ale právě ještě neznáme čas odletu .Asi jsou to noční a nebo ranní lety??No krátí se nám to a už se moc těším.Tak mějte krásný den.Mili

Věra
0 0
5. 12. 2016

Dobrý večer, musím reagovat na Luďův vyčerpávající popis dovolené. Jak sám několikrát zdůraznil, vyjádřil jen svůj subjektivní pocit. My jsme se taktéž v úterý 5. srpna vrátili ze Sunlandu. Strávili jsme tam s rodinou 8 dní. Měli jsme zřejmě štěstí, protože pokoj byl situován s výhledem na moře (i když boční). Líbil se nám, klima fungovala dobře (a díky za ni), jedině nás zaskočilo odhazování použitého toal. papíru do odpad. koše, ale budiž. Hotel je menší, žádný obrovský kolos s pěknými venkovními bazény, jeden u baru a druhý v hezké zahradě. Je tu i koutek pro děti. Jídlo výborné, člověk nevěděl, co si vybrat. Obsluha milá, ochotná. Nápoje dobré, opravdu šlo o limonády. Neměla jsem pocit, že by pláž byla neudržovaná a špinavá. Denně tam procházel člověk, který jednak odnášel prázdné pohárky a taky pokud viděl nějaké odpadky, tak je sebral. Na pláži se platí pouze lehátka (3 EuRO), slunečníky ne. Letadla, která denně létala nad pláží, nám vůbec nevadila, právě naopak. Delegát CK Alexandria se o nás vzorně staral. Mili, doufám, že se Vám bude dovolená líbit, jako se líbila nám.

Mili
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den Věrko.Děkuji za napsání po návratu z dovolené.Jsem ráda ,že se Vám líbilo.Prosím a slunečníkůje tam dostatek??Já už se taky moc těším.Co moře??je čisté a co ty vlny jsou tam neustále??A jaký je tam ten vítr??Jejda ptala bych se ,protože jsem zvědavka ,ale moc se těším a hned až se vrátíme ,taky napíšu svůj názor.Pěkný den Mili

Věra
0 0
5. 12. 2016

Ahoj Mili, slunečníků je tam podstatně méně než lehátek. My jsme se na moře všichni moc těšili, takže jsme na pláž chodili hned v 9.00 hod. ráno, takže jsme každý den měli k dispozici lehátka i slunečník. Přes den, když na pláži nebudete, tak si na lehátkách necháte osušky a nikdo Vám je neobsadí. Máte je tak rezervované. Moře není úplně křišťálově čisté, ale díky super vlnám mírně u břehu zakalené. Vítr opravdu foukal skoro celý týden (asi jen 1 den byl útlum), ale bylo to moc příjemné. Pokud si na něco vzpomenete, klidně se ptejte. Jsem zvědavá, jaký dojem udělá Sunland na Vás.

Mili
0 0
5. 12. 2016

Ahoj Věrko,děkuji za odpověd.To docela koukám ,že tam slunečníků není hodně ..na sluníčku se to myslím vydržet celý den nedá ..my taky jsme pořád celý den u moře ,když jsme na dovolené.No ,ale jinak voda není třeba s trávou atd??A jak tam funguje prosím ten bar na oláži??jaký jsou tam ceny třeba pivo atd??Snad se nám nestane ,že by jsme nesehnali tedy místo na pláži...no stejně se moc těším....Papapa Mili

Věra
0 0
5. 12. 2016

Ahoj Mili, Na pláži určitě místo seženete, to nemějte obavy. Bar u pláže patři k hotelu Blue Bay, funguje to tak, jak výše popisoval Luďa My jsme měli koupeno all inclusiv, to si myslím, že všichni v tom hotelu, takže jsme čerpali občerstvení jednak v Sunlandu, tak i v hotelu Blue bay, který leží hned u pláže. Hlavní jídla (snídani, oběd, večeři) jsme mohli čerpat jen ve svém hotelu Sunland. Kolik stojí pivo, vím jen z marketu - 1,5 EURO, čokolády od 1,3 do 2,5 EURO, zmrzlina v Rhodosu stála 1,4 EURO za kopeček a byla vynikající. Jo, a ještě k moři. Asi jednou při velkých vlnách hned u břehů nějaká tráva byla, ale nic hrozného. Mějte se.

Mili
0 0
5. 12. 2016

Ahoj Věrko moc Vám děkuji.Tak v baru tedy nebudeme muset nic platit??tak to my jsme mysleli ,že ano ty nápoje ,že si budeme muset kupovat.No uvidíme ,necháme se překvapit ..už se nám to krátí a moc se těšíme.Pokud by se Vám chtělo byla bych ráda za nějakou fotečku třeba té pláže atd..,ale záleží na Vás.Můj e-mail je: Mili32@seznam.cz.Tak se mějte krásně a hned ,jak se vrátíme podám hlášení.Mili

Jarka
0 0
5. 12. 2016

Všetkým moc ďakujem za odpoveď. Nestihla som už pred dovolenkou reagovať, tak to chcem napraviť svojimi postrehmi. Dovolenka sa nám páčila. Hotel bol na 3+ na dobrej úrovni. Boli sme v Grécku už štvrtý krát a vždy sme mali 3 hviezdičky. Tak sme si zvykli na, hovoríme tomu, : Grécka klasika (skrátka nič nie je problém), a tento hotel je svojimi službami naozaj o poznanie lepší. Jediný problém, ktorý sme mali bol neutíchajúci vietor. Boli sme s dvoma deťmi a už by som to z tohoto dovodu neopakovala. Mne osobne ten chlad liezol pod kožu a ešte stále posmrkujeme. Vlny sú fajn, kúpanie super, ale ten vietor mi fakt vadil. Je možné, že sme chytili nejakú studenú veternú vlnu, moc sme sa teda nevyhriali.
Všetkým, čo ešte len pojdu, peknú dovolenku a slabý vietor.

mili
0 0
5. 12. 2016

Tak jsme se v pátek večer vrátili ze Sunlandu.Tento hotel se mi moc líbil.Je klidný a nenašla jsem tam žádný problém za celý pobyt.Jenom to Wc-myslím tím papíry po použití!!Musí se házet do kyblíku,ale to je Řecko.Tak ted k pláži je pěkná a boty do vody opravdu jsou nutné pak už je krásný píseček,ale lehádka tak pozor!!opravdu je jech tam málo je třeba si je rezervovat u toho děduli co za ně vybírá,stojí 3 eura jedno lehádko.Říkali jsme mu každý den ,že zítra zase je budeme chtít a měli jsme po starostech.Vlny tak ty tam opravdu jsou a to každý den.Vítr bohužel taky .Líbila se mi dovolená ,ale vítr a vlny bych mít denně nemusela ,tak příště už bych letěla jinam.Co bylo výborný tak je jídlo myslím teplé chody-je tam hodně masa a ryb.Chybělo ovoce.Tak to je asi všechno pokud by někdo měl zájem se na něco zeptat ,tak ráda odpovím.Můj závěr??Dovolená byla opravdu pěkná nelituji toho ,že jsem tam letěla.Voda teplááááááááááá ,jako kávička.Papapapa Mili

Hanka
0 0
23. 3. 2017
Ahoj.
Letíme 8.července 2017 na týden.Za celou dovolenou s All Inclusiv jsme zaplatily 47 tisíc.Budeme ubytování v Sunlandu(prý ho odkoupily němci a celé to předělávají aby to odpovídalo 4 * stejně jako Blue Beach).
Bohužel jsem viděla nějaké fotky jako to tam vypadá(pročůrané madrace atd).Je to pravda?Nemáte někdo fotky pokojů,koupelny atd.Dost se za tu cenu děsím ubytováni.Moc děkuju Hanka

Reagovat na diskuzi