Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Family Inn

Příjemný menší rodinný hotel Family Inn nacházející se v letovisku Argassi v blízkosti písčité pláže a nedaleko hlavního města Zakynthos na ostrově Zakynthos. Vhodné pro všechny věkové kategorie, v pěší dostupnosti je centrum letoviska s živou atmosférou řeckého života.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Family Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro hotel Family Inn

Příjemný menší rodinný hotel Family Inn nacházející se v letovisku Argassi v blízkosti písčité pláže a nedaleko hlavního města Zakynthos. Vhodné pro všechny věkové kategorie, v pěší dostupnosti je centrum letoviska s živou atmosférou řeckého života.

Pláž

Menší úzká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m od hotelu Family Inn. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha hotelu Family Inn

Hotel Family Inn je umístěn v pěší dostupnosti centra letoviska, leží cca 8 km od letiště a cca 4 km od přístavu v hlavním městě. Centrum letoviska Argassi je vzdáleno cca 400 m a autobusová zastávka s pravidelnými odjezdy do hlavního města Zakynthos a dalších okolních letovisek, se nachází cca 100 m od hotelu. Dále je v Argassi provozován turistický vláček, nejen pro děti, který Vás sveze příjemnou projížďkou do hlavního města. Úzká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od ubytování.

Stravování

Dle ck, Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování

Standardní pokoje s balkonem či terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (za poplatek 6 EUR/den), a vybaveny TV, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost dvě dospělé osoby a jedno dítě.

Vybavení hotelu Family Inn

Hostům hotelu Family Inn je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén s oddělenou části pro děti, menší zahrada, Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno objednat předem).

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.