Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Benois

Ppříjemný jednopatrový hotel Benois je postaven jen 50 m od písečné pláže, v samém středu malé vesničky Galissas a pouhých 7 km od hlavního města ostrova Ermoupolis na ostrově Syros.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Benois, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Benois:

Ppříjemný jednopatrový hotel Benois je postaven jen 50 m od písečné pláže, v samém středu malé vesničky Galissas a pouhých 7 km od hlavního města ostrova Ermoupolis.

Ubytování:

Moderně zařízené pokoje s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny ledničkou, klimatizací, rádiem, TV, přímým telefonem, balkónem nebo verandou. Jen některé pokoje mají výhled na moře. V hotelu Benois je cafébar, recepce, restaurace a zastřešená terasa, kde se podávají snídaně. Dále k vybavení hotelu patří nekuřácká místnost, herna pro rodiny s dětmi, trezor a možnost připojení na internet (za poplatek). U hotelu Benois je parkovací plocha a v krásné zahradě bazén.

Stravování:

Na zastřešené terase je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Hodnocení hotelu Benois:

Dobře udržovaný příjemný hotel s přátelskou atmosférou, jehož velkou výhodou je blízkost pláže. Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra Galissas: cca 10 m. Vzdálenost od přístavu Ermoupolis: cca 7 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.