Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Afroditi

Hezký rodinný hotel Afroditi leží 150 m od centra letoviska Panormos na jihozápadě ostrova Skopelos, kde najdete řadu taveren, obchůdků a minimarket, v klidném místě jen 100 m od oblázkové pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Afroditi, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Afroditi

Menší rodinný hotel Afroditi leží v letovisku Panormos na jihozápadě ostrova v klidném místě jen pár metrů od pláže s bílými kulatými oblázky a křišťálově čistým mořem. K hotelu patří menší zahrada s bazénem a barem, kde si můžete dát během dne nějaké lehké občerstvení. Pokoje jsou příjemně zařízené a balkony mají výhled do zahrady. Okolí hotelu i celá zátoka Panormos je obklopena bohatou zelení. V menším centru letoviska najdete několik taveren a obchodů, kde seženete vše potřebné pro vaši pohodovou dovolenou. Hotel Afroditi doporučujeme všem klientům, kteří hledají klid a chtějí relaxovat v krásné přírodě u krásné pláže.

Poloha hotelu Afroditi

Hezký rodinný hotel Afroditi leží 150 m od centra letoviska Panormos na jihozápadě ostrova, kde najdete řadu taveren, obchůdků a minimarket, v klidném místě jen 100 m od oblázkové pláže.

Stravování

Polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální v hotelu, večeře ve vyhlášené taverně, cca 50 m od hotelu.

Ubytování v Afroditi

Stylově zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), klimatizací zdarma, ledničkou,TV, trezorem a balkonem nebo terasou. Všechny pokoje mají výhled do zahrady. Rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení

Hotel Afroditi obklopený vzrostlou zahradou má k dispozici recepci s krbem, bar, restauraci, venkovní bazén s dětskou částí (slunečníky a lehátka zdarma) a bar u bazénu.

Doporučení

Hotel Afroditi je vhodný pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou.

Pláž

Oblázková pláž 100 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Hotel Afroditi na webu

Hotel Afroditi

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Vesnička Panormos je jednou znejhezčích anejoblíbenějších na Skopelosu asvou krásnou pláží, křišťálově čistou vodou akouzelným panoramatem si...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.