Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Achladia

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Achladia, budeme moc vděční za váš názor.

Středisko Achladia

Achladia je příjemné, oblíbené rekreační středisko vzdálené jen několik málo kilometrů (cca 5) od hlavního města ostrova Skiathos. Leží na východním pobřeží obklopené zelenými háji a nabízí ničím nerušený klid, pohodu a relaxaci, kterou zde nacházejí především rodiny s dětmi a páry všech věkových kategorií. V Achladii je dostatečný výběr stravovacích zařízení – taverny, restaurace, bary, kavárny. Vzhledem k ostrovnímu charakteru a poloze u moře je samozřejmostí nalézt na jídelním lístku hlavně rybí maso. Ujít si rozhodně nenechte zdejší víno.

Pláž u Achladia

Pláž v Achladii se pyšní jemným pískem, který při odlescích slunečních paprsků připomíná záplavu zlata. Mořská voda se třpytí na slunci a uklidňuje svou nádherně modrou barvou. Je samozřejmě čistá a průzračná, navíc písčité dno sestupuje do hloubky jen zvolna, což ocení hlavně rodiče, kteří mohou bez obav nechat své potomstvo hrát si na břehu. Také méně zdatní plavci budou nadšeni možností plavání v místech, kde se chodidly dotknou pevné země. Pro sportovce jsou připraveny četné vodní sporty.

Co v Achladia ?

Přímo v letovisku je sice noční život spíše nevýrazný, nicméně malá vzdálenost od hlavního města dává příležitost přes den si užívat pobytu na pláži či se věnovat výletům a poznávání ostrovní krajiny a v noci vyrazit za dobrodružstvím do rušných ulic metropole Skiathosu. Proto také mladí, kteří zůstávají v Achladii, se nemusí rozhodně večer nudit a mohou využít této možnosti, zatímco ti, co tomuto stylu dovolené nefandí, mohou spočinout v pohodlí tichého resortu, zajít si na pláž na procházku za svitu hvězd, poslechnout si živou hudbu nebo poklábosit ve stylové taverně.

Nákupy jsou v resortu omezeny na menší obchůdky a markety. Koupíte tu suvenýry, základní potraviny, nápoje a některé další zboží. Jestliže nabídka nebude stačit, vydejte se do hlavního města ostrova.

Kam se na Skiathos ještě jezdí?

Na Skiathos se jezdí ještě do středisek  Agia Paraskevi, Achladia, Kanapitsa, Koukounaries, Megali Ammos, Platanias, Skiathos, Troulos a Vromolimnos

Tipy na hotel v letovisku Achladia

Esperides

Hotel Esperides se nachází na kraji letoviska Achladia přímo u krásné písečné pláže v krásné subtropické zahradě s palmami. Skvělý servis a výborné stravování jsou v tomto hotelu samozřejmostí, proto se sem často klienti vrací. Autobusová doprava zajišťuje pohodlné spojení do hlavního města, které je vzdáleno cca 2,5 km, zastávka se nachází přímo před hotelem. V blízkosti se nachází centrum s obchody a tavernami.

1.

Skiathos Princess

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Doporučujeme náročným klientům.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---