Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tamarix Del Mar Suites

Velmi luxusní hotelový komplex Tamarix Del Mar Suites, skládající se z několika dvoupatrových budov v blízkosti písečné pláže oblíbeného letoviska Kamari uspokojí náročnější klientelu všech věkových skupin, včetně rodin s dětmi, pro které jsou k dispozici suity pro 4 osoby, s nadstandartním vybavením.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tamarix Del Mar Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tamarix Del Mar Suites

Luxusní hotel skládající se z 5 dvoupatrových budov se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Kamari, v blízkosti obchodů, restaurací a barů, 4 km od letiště a asi 8 km od hlavního města Thira. 30 m od hotelu je zastávka autobusu s pravidelným spojením do Thiry.

Vybavení hotelu Tamarix Del Mar Suites

Recepce, wi fi, internet, knihovna, restaurace, bar u bazénu, bazén s hydromasážemi, krytý vyhřívaný bazén s hydromasážemi, sauna, masáže, aromaterapie, tělocvična, vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Tamarix Del Mar Suites

Hotel nabízí junior suity až pro 4 osoby, nadstandardní suity pro 2 osoby a mezonety až pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, trepkami a kosmetikou, wi fi, SAT TV, DVD přehrávačem, CD přehrávačem, telefonem, trezorem a balkónem. Nadstandardní suity mají oddělenou ložnici od obývací části.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, sauna, masáže, vodní sporty.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně.

Pláž

Cca 500 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.