Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mary Bill

Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází v centru letoviska Perissa na ostrově Santorini jen 150 m od pláže s jemným černým pískem. V okolí hotelu naleznete spoustu obchodů, restaurací, taveren a barů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mary Bill , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mary Bill

Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází v centru letoviska Perissa jen 150 m od pláže s jemným černým pískem. V okolí hotelu naleznete spoustu obchodů, restaurací, taveren a barů.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Ubytování v Mary Bill

Všechny pokoje s balkonem, nebo terasou a možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení ( vana/sprcha, WC), telefon, TV/SAT, lednici a klimatizaci zdarma.

Vybavení

Hotel Mary Bill má vstupní halu s recepcí, internetový koutek, restauraci a terasu s bazénem, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Trezor je možné pronajmout na recepci.

Pláž

150 m od pláže s jemným černým pískem, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek.

Aktuální popis od CK

DoporučeníMenší rodinný hotel v bezprostřední blízkosti krásné pláže, poskytující klidnější ubytování. Zároveň však nabízí pěší dostupnost na hlavní třídu...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.