Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Costis

Studia a apartmány Costis nabízí jednoduché, čisté a účelně vybavené zázemí pro strávení pohodové dovolené v blízkosti centra letoviska Kamari, téměř u pláže. Toto ubytování je vhodné především pro klienty, kteří upřednostňují individuální stravování. Nespornou výhodou je možnost ubytovat až 5-ti členné rodiny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Costis, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha studií a apartmánů Costis

Dům Costis je situován v centru Kamari, na třídě souběžné s pobřežní promenádou, kde se nachází obchody, supermarkety, kavárny a restaurace, kanceláře rent a car. Od pláže je Costis vzdálen 70 m, od restaurace Koralli asi 100 m. 450 m je vzdálen bazén se sladkou vodou, vybaven lehátky, který mají hosté domu Costis volně a zdarma k používání.

Vybavení domu Costis

V domě Costis jsou celkem 2 studia a 3 apartmány ve vyvýšeném přízemí a v prvním patře, před domem je malá terasa. Vstup do studií není přímo z ulice, vchází se z patia uvnitř objektu.  Majitelé domu bydlí přímo v objektu a v případě potřeby jsou kdykoli k dispozici. WiFi je zdarma  ve všech studiích a apartmánech. 

Ubytování v apartmánech a studiích Costis

Studia a apartmány jsou postaveny v typickém kykladském stylu a jsou  vybaveny dřevěným nábytkem, SAT/TV, vybaveným kuchyňským koutem, 2plotýnkovým vařičem, ledničkou a rychlovarnou konvicí.  Součástí studia a apartmánu je koupelna s WC a se sprchou, balkon se stolkem a křesílky. K dispozici je 1 studio se 3 oddělenými lůžky, 1 studio s 2lůžkem a dalším samostatným lůžkem, 1 apartmán s 2lůžkem v oddělené ložnici a se samostatným lůžkem v místnosti s kuchyňkou, 1 apartmán se 3 oddělenými lůžky, 1 apartmán mezonetového typu, kde je samostatná ložnice s 2lůžkem a se samostatným lůžkem v mezonetu, dále ložnice se 2 oddělenými lůžky. Dětská postýlka je na vyžádání a zdarma.

Stravování

Dle CK. Bez stravy, večeře za příplatek

 Pláž

Pláž je od domu Corali vzdálená 70 metrů.

Aktuální popis od CK

DoporučeníDům Costis nabízí jednoduché a čisté ubytování za výborné ceny, vybavené k vlastnímu vaření. Nachází se v blízkosti obchodů i restaurací, velmi...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.