Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia

Hotel je tvořen 3 jednopatrovými budovami vystavěnými v zahradě, v blízkosti centra a přitom v klidné části střediska a i ostrova Samos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Sofia

Hotel Sofia je tvořen 3 jednopatrovými budovami vystavěnými v zahradě, v blízkosti centra a přitom v klidné části střediska.

Pláž

Nejbližší pláž oblázkovo – písečná je vzdálena cca 150 m od hotelu Sofia (100 m po dlážděné cestě od hotelu a poté přes silnici). Pronájem slunečníků a lehátek na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Sofia

Recepce, bazén s dětskou částí, terasou na opalování a lehátky zdarma, kulečník, bazénový bar s TV. Nejbližší minimarket cca 150 m od hotelu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, lednicí, televizí, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Trezor je k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdů - servírované kontinentální snídaně.

Aktuální popis od CK

Poloha- Restaurace, bary a kavárny cca 150 m - Letiště Samos cca 47 km Pláž- Písčitá pláž cca 100 m - Vstup do moře je pozvolný, s hrubým pískem a místy...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.