Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia

Hotel je tvořen 3 jednopatrovými budovami vystavěnými v zahradě, v blízkosti centra a přitom v klidné části střediska a i ostrova Samos.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
2/5
Nic moc

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Sofia

Hotel Sofia je tvořen 3 jednopatrovými budovami vystavěnými v zahradě, v blízkosti centra a přitom v klidné části střediska.

Pláž

Nejbližší pláž oblázkovo – písečná je vzdálena cca 150 m od hotelu Sofia (100 m po dlážděné cestě od hotelu a poté přes silnici). Pronájem slunečníků a lehátek na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Sofia

Recepce, bazén s dětskou částí, terasou na opalování a lehátky zdarma, kulečník, bazénový bar s TV. Nejbližší minimarket cca 150 m od hotelu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, lednicí, televizí, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Trezor je k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdů - servírované kontinentální snídaně.

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší restaurace, bary a kavárny cca 150 m - Letiště Samos cca 47 km Pláž- Písčitá pláž cca 100 m - Vstup do moře je pozvolný, s hrubým pískem a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 31. 8. 2018 2008 Nic moc

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.