Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Village

Jednotlivé domky tvoří harmonický celek a vytvářejí malou středomořskou ,,vesničku" Olympia Village. Jsou doslova zahaleny zelení a stále kvetoucími květinami. Jednotlivé vilky jsou propojeny kamenem vydlážděnými uličkami. Poloha ,,vesničky" Olympia Village je velmi výhodná. Na pláž se dostanete pohodlnou cestou asi za 3 minuty a centrum starého města je také nedaleko. Oblast leží na ostrově Samos u letoviska Kokkari.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympia Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Apartmány Olympia Village - poloha:

Jednotlivé domky tvoří harmonický celek a vytvářejí malou středomořskou ,,vesničku" Olympia Village. Jsou doslova zahaleny zelení a stále kvetoucími květinami. Jednotlivé vilky jsou propojeny kamenem vydlážděnými uličkami. Poloha ,,vesničky" Olympia Village je velmi výhodná. Na pláž se dostanete pohodlnou cestou asi za 3 minuty a centrum starého města je také nedaleko.

Ubytování:

Ve ,,vesničce" Olympia Village je celkem 22 apartmánů, které jsou originálně a pohodlně vybaveny. Mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací část s gaučem, který se dá rozložit v kvalitní lůžko. Některé apartmány jsou mezonety. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizace. V hlavní budově je recepce s barem, malá společenská místnost a snídárna s neobvyklou výzdobou.

Stravování:

Dle zájezdu, rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Hodnocení apartmánů Olympia Village:

Příjemné a prostorné ubytování Vám poskytne pohodlí a výborné služby. Klidné prostředí a přitom blízkost pláže i centra městečka Kokkari je bezesporu výhodou tohoto ubytování. Vzdálenost od pláže: cca 95 m. Vzdálenost od centra městečka: cca 150 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.