Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marin - studia / apartmány

Dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad na ostrově Samos. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou také velmi blízko. Starobylé centrum městečka Kokkari je v dosahu asi 6 minut.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marin - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Marin:

Dům Marin leží v klidném prostředí uprostřed zahrad. Hned v sousedství je dům majitelů. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty. Nákupní možnosti a taverny jsou také velmi blízko. Starobylé centrum městečka Kokkari je v dosahu asi 6 minut.

Ubytování:

Standardně zařízená 2lůžková nebo 3lůžková studia Marin jsou v 1. patře, 1 studio je ve zvýšeném přízemí. Apartmány Marin jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře a jsou pěkné a prostorné s 1 ložnicí a s rozkládacím gaučem (až 2 pohodlná lůžka) v obývací kuchyni. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), kávovarem a klimatizací (za příplatek). Balkóny směřují do okolní zástavby a do zahrad. Je zde možné vyžádat dětskou postýlku.

Hodnocení studií a apartmánů Marin:

Jednoduchá, ale účelně vybavená studia se snadným dosahem pláže a centra městečka budou vyhovovat všem, kteří mají rádi klidné prostředí. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od starého centra: cca 300 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Samos je ostrov patřící pod Řecko s velmi dlouhou historií. Byl osídlen velmi časně, ale velkého rozkvětu zaznamenal v 6. st. př.n.l....

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.