Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gagou Beach

Hotel Gagou Beach se nachází na okraji klidné části letoviska Samos. Malá, příjemná, upravená oblázková pláž a moře jsou ve vzdálenosti jen cca 30 m, přes silnici. Hotel je postaven v mírném svahu a ze všech částí hotelu je překrásný výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gagou Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gagou Beach

hotel Gagou Beach se nachází na okraji klidné části letoviska Samos. Malá, příjemná, upravená oblázková pláž a moře jsou ve vzdálenosti jen cca 30 m, přes silnici. Hotel je postaven v mírném svahu a ze všech částí hotelu je překrásný výhled na moře. Centrum města Samos s možností zábavy i nákupů je vzdáleno cca 8 minut chůze, přístav je vzdálen cca 700 m. Velmi příjemná je večerní osvětlená promenáda podél pobřeží, kdy lze nasát magickou prázdninovou atmosféru. V bezprostřední blízkosti Gagou Beach je kavárna, restaurace a obchůdky. Ve vzdálenosti cca 300 m (pod městskou nemocnicí) začíná třída s noční bary a kluby. V centru městečka doporučujeme navštívit archeologické muzeum orthodoxní kostel, dále je zde radnice, pěší zóna s obchody, butiky, restauracemi a bary. Na opačném konci městečka stojí za návštěvu muzeum vína.

Kapacita

v tomto třípatrovém hotelu Gagou Beach je 52 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo jen sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle jen v červenci a srpnu), telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 10€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 1,50€/15 minut nebo cca 2,50€/30 minut), 2 výtahy, vnitřní bar, venkovní bar a kavárna, vnitřní restaurace s TV se satelitním příjmem s venkovním posezením, kde jsou podávány snídaně, další vnitřní a venkovní restaurace, kde se podávají večeře, obě restaurace mají výhled na moře.

Stravování

formou polopenze. Snídaně rozšířený kontinentální bufet, servírované večeře se skládají z předkrmu, salátu pro 2 osoby, hlavního chodu a dezertu.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži za poplatek cca 6€/set/den.

Hlavní výhody hotelu Gagou Beach

3 hlavní výhody hotelu: krásný výhled na moře, dobrá cena, možnost poznávání ostrovního života.

Web

Hotel Gagou Beach

Aktuální popis od CK

Polohavelmi oblíbený hotel (dříve známý pod názvem Gagou Beach), se nachází na okraji klidné části letoviska a současně hlavního města ostrova Samos. Hotel...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.