Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Sea

Jednoduchý rodinný hotel s výhodnou polohou na ostrově Samos jen pár metrů od pláže v malebné vesničce Kokkari, kde najdete množství stylových řeckých taveren, obchůdky a noční vyžití. Kokkari byla původně malá rybářská vesnice, dnes je to nejvyhledávanější turistické středisko. Kromě pláže přímo v Kokkari se blízkosti v romantických zátokách nacházejí další známé pláže Lémonakia, Tsamadou (částečně nudistická) nebo Tsabou. Hotel je vhodným místem pro klienty, kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Sea

Jednoduchý rodinný hotel Blue Sea s výhodnou polohou jen pár metrů od pláže v malebné vesničce Kokkari, kde najdete množství stylových řeckých taveren, obchůdky a noční vyžití. Kokkari byla původně malá rybářská vesnice, dnes je to nejvyhledávanější turistické středisko. Kromě pláže přímo v Kokkari se blízkosti v romantických zátokách nacházejí další známé pláže Lémonakia, Tsamadou (částečně nudistická) nebo Tsabou. Hotel Blue Sea je vhodným místem pro klienty, kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 30 m - vzdálenost od letiště 26 km - vzdálenost od centra 0 m - nákupní možnosti 0 m

Ubytování:

- dvoulůžkový pokoj - klimatizace (za poplatek) - lednička, televize - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) - balkon, trezor (za poplatek)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén

Pláž:

- oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Možnost stravování:

- kontinentální snídaně

- Stravování za příplatek - večeře podávané v blízké taverně

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.