Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ritsa

Zrekonstruovaný hotel patří mezi oblíbené „stálice“ mezi hotely v naší nabídce a nachází se v klidné části okraje letoviska Tolo na Peloponésu, cca 600m od centra. Hlavní písečná pláž, která je k dosažení přes silnici, je vzdálena cca 100m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ritsa, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Ritsa

zrekonstruovaný hotel patří mezi oblíbené „stálice“ mezi hotely v naší nabídce a nachází se v klidné části okraje letoviska Tolo, cca 600m od centra. Hlavní písečná pláž, která je k dosažení přes silnici, je vzdálena cca 100m od hotelu.

Kapacita

v tomto hotelu rodinného typu je 33 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti). Všechny pokoje v hotelu  Ritsa jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, možností připojení na internet, chladničkou a balkónem. Pokoje mají výhled na bazén, letovisko, okolní hotelovou zástavbu a hory. Trezor na pokoji zdarma. Klimatizace (za poplatek cca 4€/den). Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Služby

vstupní hala, výtah, recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek), hotelová restaurace, zahradní restaurace, bar a snackbar u bazénu, kavárna s velkým TV projektorem, malá zahrádka, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, velké slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Malé fitcentrum (za poplatek cca 1€/den). Během pobytu pořádá hotel pro své hosty soukromý řecký večírek s tancem a reprodukovanou hudbou. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 až 8€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Ritsa

3 hlavní výhody hotelu Ritsa: rodinné prostředí, dobrá cena, známý a oblíbený hotel.

Aktuální popis od CK

Polohazrenovovaný rodinný hotel s velmi milou a přátelskou atmosférou patří mezi oblíbené "stálice" v naší nabídce. Tuto kapacitu nabízíme již 26. sezónu a...

Cena zahrnujeletenku Praha - Kalamata - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.