Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oasis

Menší komplex 30 bungalovů Oasis je zasazen jen 15 m od písečné pláže v klidném městečku Kalo Nero na Peloponésu, kde je možné při troše štěstí zahlédnout chráněné želvy Karety obecné. Cenrum s restauracemi, obchody i místními tavernami je vzdálené 1 km od hotelu.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oasis , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Oasis

Menší komplex 30 bungalovů Oasis je zasazen jen 15 m od písečné pláže v klidném městečku Kalo Nero, kde je možné při troše štěstí zahlédnout chráněné želvy Karety obecné. Cenrum s restauracemi, obchody i místními tavernami je vzdálené 1 km od hotelu.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované.

Ubytování v Oasis

Studia Oasis mají vlastní sociální zařízení ( sprcha/vana, WC), kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, centrální klimatizace zdarma, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Komplex Oasis se rozprostírá přímo podél písečné pláže. K dispozici je centrální recepce, TV místnost, bar, restaurace, bazén, pool bar, sluneční terasa, parkoviště. Služby za poplatek - tenisové kurty, basketball, fitness, masáže.

Pláž

Pěkná písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel je situován v oblasti Kalo Nero, které nabízí řadu minimarketů, restaurací a místních taveren a nachází se poblíž města Kyparissia. Jeho poloha...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 13. 11. 2018 Velká spokojenost se službami, ubytováním i jídlem.

Doporučuje

Skvělé!
Všechna hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.