Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kiparissia Beach

Příjemný rodinný hotel Kiparissia Beach se nachází na okraji zátoky u městečka Kiparissia na Peloponésu. Hotel je obklopen zelení a nabízí romantická zákoutí k pozorování západu slunce nad Jónským mořem. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 60 km. V blízkosti je menší vodní park se dvěmi skluzavkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kiparissia Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
27 790 Kč
12
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
23 590 Kč

Poloha hotelu Kiparissia Beach

Příjemný rodinný hotel Kiparissia Beach se nachází na okraji zátoky u městečka Kiparissia. Hotel je obklopen zelení a nabízí romantická zákoutí k pozorování západu slunce nad Jónským mořem. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 60 km. V blízkosti je menší vodní park se dvěmi skluzavkami.

Stravování

Snídaně. Bohatý americký bufet.

Ubytování v Kiparissia Beach

Vkusně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha), individuální klimatizace, telefon, lednice, TV, balkon. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel Kiparissia Beach nabízí prostornou recepci, bar, restauraci, pool bar, bazén s venkovním posezením, parkoviště, kongresové centrum, možnost připojení k internetu za poplatek.

Pláž

Písečná přírodní pláž je vzdálena od hotelu 200 m. Široká písečná pláž se slunečníky a lehátky za poplatek je vzdálena 450 m od hotelu.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Kalamata - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CKCena...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
12
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
27 790 Kč
12
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
23 590 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.