Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollon Art

Tento unikátní hotel Apollon Art stojí v klidném letovisku Kiparissia na Peloponésu, blízko starověkému chrámu zasvěcenému bohu Apollonovi. Hotel je obklopen olivovníky, příjemnou zahradou a od pláže je vzdálen jen 150 m . Vzdálenost od centra 1 km, od letiště 60 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apollon Art, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Apollon Art

Tento unikátní hotel Apollon Art stojí v klidném letovisku Kiparissia, blízko starověkému chrámu zasvěcenému bohu Apollonovi. Hotel je obklopen olivovníky, příjemnou zahradou a od pláže je vzdálen jen 150 m . Vzdálenost od centra 1 km, od letiště 60 km.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu a servírovaná večeře o čtyřech chodech, výběr ze dvou menu.

Ubytování v Apollon Art

Velmi vkusně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), centrální klimatizaci zdarma, mini bar, TV/SAT, telefon, lednice. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za poplatek možnost ubytování v suitách (se soukromou jacuzzi).

Vybavení

Stylový hotel Apollon Art nabízí recepční služby, internet, restauraci, bar, pool bar, bazén s jacuzzi, dětský bazén, hřiště, parkoviště.

Doporučení

Stylový hotel Apollon Art se zařadil mezi tzv. hotely ART, které jsou postaveny a zařízeny v uměleckém stylu, stěny zdobí známé malby umělců a návštěvníky přivítá vstřícnost, kvalita a sofistikovanost.

Pláž

Pěkná přírodní pláž 150 m od hotelu. Veřejná pláž s lehátky a slunečníky za poplatek je vzdálena cca 700 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Kalamata - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CKCena...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.