Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vrachos Beach

Méně známé letovisko Vrachos leží 25 kilometrů jižně od Pargy u překrásné písečné pláže. Malé a klidné letovisko je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V nedalekém centru najdete několik minimarketů, přímo u moře je pak několik řeckých taveren a barů. Největším lákadlem je však místní dlouhá pláž s bělostným pískem. Pozvolný vstup je ideální pro malé děti a klid budou narušovat pouze mořské vlny. V noci je tu úžasný klid a na obloze jsou vidět snad miliony hvězd.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vrachos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Vrachos Beach

Méně známé letovisko Vrachos leží 25 kilometrů jižně od Pargy u překrásné písečné pláže. Malé a klidné letovisko je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V nedalekém centru najdete několik minimarketů, přímo u moře je pak několik řeckých taveren a barů. Největším lákadlem je však místní dlouhá pláž s bělostným pískem. Pozvolný vstup je ideální pro malé děti a klid budou narušovat pouze mořské vlny. V noci je tu úžasný klid a na obloze jsou vidět snad miliony hvězd. Do nedaleké Pargy můžete zajet taxíkem. Vrachos si oblíbí všichni, kteří si chtějí užít klidu u moře, ale daleko od davů turistů. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

Hotel Vrachos Beach leží 20 m od písečné 3 km dlouhé pláže - přes místní komunikaci přímo v centru, v okolí taverny, bary, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, malá zahrada, restaurace, bar, televizní místnost, možnost vodních sportů 200 m od hotelu (vodní lyže, banán atd.)

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, kuchyň se základní výbavou, dvouvařičem a lednicí, telefon a TV/SAT. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Trezor na recepci pro hotelové hosty zdarma. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

polopenze - servírované rozšířené kontinentální snídaně, - večeře v typické řecké taverně a la karta s výběrem z menu – 4 chody dle vlastního výběru (předkrm, salát, hlavní chod s každodenním výběrem ze 2 jídel, ovoce).

Další údaje o hotelu Vrachos Beach

34 pokojů ve 3 dvoupatrových budovách Úklid: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Hotel Vrachos Beach na webu

Hotel Vrachos Beach

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Region Epirus je skrytým rájem Řecka. Stále je neobjevený masovým turismem akrása jeho vnitrozemí sromantickým pobřežím přímo vybízí kjeho...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.