Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thassos studia

Příjemné ubytování, které je velmi blízko centra a přesto v klidnějším prostředí. Pečlivá a příjemná majitelka se pozorně stará o svoje hosty.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thassos studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha


vilka se nachází v klidném prostředí, ve svahu velmi blízko centra městečka Parga. Projdete-li centrem Pargy, velmi rychle se dostanete na městkou pláž Krioneri. Pokud vystoupáte od domu Tassos k benátské pevnosti a pokračujete-li po kamenném chodníčku, rychle se dostanete na překrásnou pláž Valtos. Na tu se můžete, stejně tak jako i na další pláže, dostat i lodním taxíkem.

Ubytování


standardně vybavená studia jsou dvoulůžková a mají manželskou postel se 2 matracemi. Z balkónů studií je výhled do zeleně a do okolní zástavby. Studia mají kuchyňský kout (včetně ledničky, elektrického dvouvařiče, základního nádobí a dalších elektrických spotřebičů), WC, sprchový kout, klimatizaci (za příplatek), TV a WI-FI.

Vzdálenosti


Vzdálenost od pláže Valtos: cca 450 m. Vzdálenost od pláže Krioneri: 550 m. Vzdálenost od centra Pargy: cca 250 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceParga je malebné městečko na pobřeží v jedné z nejzelenějších oblastí Řecka v EPIROSU. Naleznete zde opravdu vše potřebné pro svoji dovolenou...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.