Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nanos Studia

Překrásný výhled na celé město Parga a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Takový výhled je z každého balkonu a z každého pokoje ve vyšším patře. Klid zaručuje svah porostlý olivami, z druhé strany domu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nanos Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Nanos

Překrásný výhled na celé město a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Takový výhled je z každého balkonu a z každého pokoje ve vyšším patře. Klid zaručuje svah porostlý olivami, z druhé strany domu. Studia Nanos patří k novějšímu ubytování, jsou vybavena moderním nábytkem a praktickým kuchyňským koutem, samozřejmostí jsou stahovací sítě proti hmyzu v každém balkonovém okně.

Vybavení studií Nanos

500 m od městské pláže 15 minut od pláže Valtos (možnost využití lodních taxiků z přístavu,cca 4 EUR/os.) 300 m do centra

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, trezor, klimatizace (v červenci a v srpnu zdarma, v červnu a září za příplatek 5 Euro/den), sítě proti hmyzu, balkon. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní – možno přikoupit večeře formou menu v místní taverně - salát, hlavní chod, řecké speciality.

Další údaje o studiích Nanos

8 pokojů, 2 patra. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x za pobyt. Výměna ručníků: 2x týdně.

Studia Nanos na webu

Studia Nanos

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie – Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Preveza – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP. V říjnu letecky tam a loď + bus zpět.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.